Neli põhjust, miks osta valgusti Lambipesa e-poest.
Sisuturundus
Lambipesa

Hästi toimivast e-poest ostmine on väga lihtne ning valesid valikuid on alati võimalik sekundiga tagasi võtta.

1. Aeg

Aeg on olnud alati meie elu määrav faktor. Tihti jääb seda väheks ning tänaseid toimetusi viskame üha enam homse varna. Nii on ilmselt paljud teinud harjumuspärase valiku kaupluse külastamise kasuks, kuna sealt saab toote kohe kätte.

Selle aja, mille kulutame kaubanduskeskuses veetes, olgu see siis pool või kolm tundi, võiksime kulutada hoopis tähtsamatele tegevustele nagu perega koos viibimine või hoopis iseendale puhkehetke võimaldamisele mõne hea raamatu või filmi seltsis.


 

2. Mugavus

Ajast väärtuslikum on mugavus. Kaubanduskeskusesse kohale minekuks tuleb kodust väljuda, viibida liikluses ja jõudnud kohale, valida välja sobiv toode, riskides samal ajal koroona- või gripiviirusesse nakatumisega. Seevastu internetist kaupade tellimine on mugav. Diivanil, kasvõi hommikumantel seljas, end mõnusalt sisse seades saab segamatult sirvida tuhandeid tooteid. Hästi toimivast e-poest ostmine on väga lihtne ning valesid valikuid on alati võimalik sekundiga tagasi võtta. Kodulehtedel on reeglina ka mõni infotelefon, millelt abi saab mistahes protseduurilistes küsimustes või lisainfot toodete kohta. Ostu toimetab kuller mugavalt koju kätte.


 

Siin video, kuidas Lambipesast ostu sooritada.


 

Kuidas sooritada ost lambipesa.ee e-poes

3. Lai tootevalik

Füüsilises kaupluses on väljapanek piiratud ja valikud ahendatud ning tihti väljume sealt tootega, mis „pole päris see, aga parema puudumisel käib kah.“

Aga kas see toode on ikka just see, mida otsima läksime? Lambipesa e-poes on valikus üle 10 000 valgusti. Ilmselt leiate meilt just selle nö õige toote.


 

4. Usaldusväärsus

Lambipesa e-pood kannab usaldusväärsuse märgist, täidetud on kõik e-poodidele seaduses ette nähtud ausa kauplemise tingimused. Lisaks oleme valmis kokkuleppel kauba tagastust ja vahetust aktsepteerima seaduses ette nähtud 14 päeva asemel 30 päeva jooksul.

Sageli pöörduvad meie kliendid tagasi uuteks ostudeks ja soovitavad meie valgusteid ka oma sõpradele ja tuttavatele.

 

www.lambipesa.ee

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid