Osale “Nutika eestlase” konkursil ja võida 1000€ kinkekaart

Bigbank
Sisuturundus
Bigbank kutsub nobenäppe osalema "Nutika eestlase" konkursil | Promopilt

Sel kevadel on kõik  kodu- ja aianobenäpud oodatud osalema “Nutika eestlase” konkursil, kus mõõtu võtavad erinevad leidlikud kodu ehituse- sisustamise või aiandusega seotud lahendused ja isetegemise-projektid.

Konkursi ellukutsuja Bigbanki sõnul on oodatud osalema kõik, kes on oma kodus või suvilas teinud remonditöid, renoveerinud põnevalt mööblit,  teinud kahest käepärasest asjast hoopis kolmanda või viinud ellu mõne huvitav taaskasutusprojekti. “Eestlased on teada-tuntud oma leidlikkuse poolest – igale probleemile lahendus! Konkursi eesmärk ongi leida üles andekad ja usinad eestlased, kes on panustanud oma kodu või aia omanäolisse väljanägemisse ja teinud selleks mõne erilise isetegemise-projekti,” lisas Bigbanki Eesti maaüksuse turundusjuht Kai Põldemaa. Konkursile on oodatud kõikvõimalikud lahendused alates isetehtud sisutuselementidest, nutikatest lahendustest aias kuni renoveeritud või ise valmistatud mööblini.

Konkursil osalemiseks on vaja enne 18. juunit esitada oma võistlustöö video või fotona  võistluse kodulehele, kust huvilised leiavad hindamiseks ja inspiratsiooniks teisi laekunud töid. 20. juunil valib žürii välja saabunud tööde seast parima, kes pälvib peaauhinna, 1000-eurose kinkekaardi K-Rautalt. Publik saab valida oma lemmikud Delfi keskkonnas. Kolm kõige enam publikuhääli saanud võistlustööd (va peaauhinna võitja), saavad auhinnaks Photopointi kinkekaardi 300€ väärtuses.  Konkursi korraldab Bigbank koostöös Delfi ja K-Rautaga.

Vaata konkursi kodulehte siit!

Sarnased artiklid