Peata oma juuste välja langemine!

Sisuturundus
Crescina juukseampullid. | Ühinenud Ajakirjad

Kas teadsid, et Tallinnas, Kreutzwaldi 5 asub Hair Live salong, kus on võimalik teha juukse uuringut? Minul selline võimalus avanes ja põnevust oli, kui palju. Ja muidugi ka lootust, et ehk õnnestub mul peatada massiline juuste välja langemine.

Nimelt selle aasta algus oli minu elus väga stressirohke periood ning nüüd 3 kuud tagasi hakkasid minu juuksed välja langema. Algul polnud midagi hullu ning ei pööranud olukorrale suuremat tähelepanu – vaatasin, et veidi rohkem kukub juukseid peast välja, aga ehk on see lihtsalt juhus. Kuid mida aeg edasi, seda rohkem minu juukseid igal pool majapidamises oli. Kui enne oli igalpool kassikarvu, siis nüüd on igalpool minu juuksed!!! Tekkis hirm, et ma jään varsti  kiilaks.
Hairlive salongis võttis mind lahkesti vastu Natalja, kes hakkas hoolega minu peanahka ja juukseid uurima. Esmalt tuleb ära täita ankeet oma andmetega. Ankeedis on ka küsimused, milliseid ravimeid tarvitad ja kas on olnud eelnevalt probleeme tervisega nagu näiteks kilpnäärme probleemid jne.
Natalja paneb tähtsa masina käima, millega ta teeb esmalt pilte minu olukorrast.
Tulebki välja, et minul on selline probleem, kus juuksenääpsu talitushäire tõttu langevad mu juuksed välja. Natalja küsib minu käest, kas ma olen taimetoitlane? Vastan, et muidugi mitte.
Millest üldse selline küsimus? Natalja räägib, et kuna minu juuksed on nii nõrgad ja haprad, siis on vaja süüa palju valku, nagu punast liha, rohelist, õunad, tatar, verivorst, maasikad, kõrvitsaseemned, granaatõun, pähklid, kalamari.
On näha, et minu peavereringe on väga halb. Juustejuurteni ei jõua toitained, mistõttu need välja ka langevad. Natalja muidugi lohutab mind, et kogu elu jooksul langevad juuksed välja 30 korda. Aga kui on näha, et neid tuleb juba liiga palju korraga, siis on probleem ja tuleb ravima hakata.
Veel kindlasti tuleb vaadata, et juukseid liiga tihti ei pese. Tõsi, mina pesen, 4 korda nädalas ja seda on liiga palju. Veel muidugi annab hoogu juurde ka juuste värvimine iga 5 nädala tagant, siis mõtledki, et pole ime, et juuksed välja langevad.

Varem ostsin kasutasin spetsiaalset juuste väljalangemise vastu mõeldud šampooni. Ja mis uuringus välja tuli? Selgus, et see nn superšampoon teeb juuksejuure ümbruse hoopis rasvaseks ehk juuksejuure kraater on rasvast kinni jäänud ja juus ei saa õhku ning toitaineid kätte. Seega, välja tuleb vahetada ka see kallis šampoon!
Veel sain teada, et üldine juuksestruktuur on hea, sisaldab kenasti keratiini. Veel ei ole hea märk see, kui juuksekarv ilma sikutamata liiga kergelt välja tuleb. Jah, mul on tõsine probleem, minu juuksed on lahti!
Juukse uuringu tulemusena annab Natalja mulle Crescina 1300 šampooni ja Crescina HFSC juukseampullid. Ampulle tuleb kasutada 5 päeva järjest , siis 2 päeva on puhkeperiood ning siis taas 5päevane kuur. Nii võiks teha vähemalt kuu aega ja siis vaadata, millised on tulemused.

Šampooniga pead pestes jäid juuksed väga head - pehmed ja puhtad. Ja mis peamine, Crescina 1300 šampoon ei tekita juuksekarva ümber rasva, pea saab puhtaks ja juuksed hingata.
Juba ehk nädala pärast saan anda tagasisidet, kuidas mul on läinud ja kas juuksed püsivad peas paremini. Igatahes uuringud ja senised tulemused on paljulubavad.
Vaata järgnevast galeriist, mida uuringu pildid näitasid. 

Crescina on juuste kasvu uuendamise preparaat. See taastab ja soodustab juuste füsioloogilist kasvu hõrenemispiirkondades. Muidugi tugevdab juukse struktuuri. Crescina loob ideaalsed tingimused juukse juurenääpsu folliikuli tüvirakkudele. Ravi on olnud efektiivne 100% testil osalenutest.
Preparaadid Crescina on loodud teaduslike uurimuste tulemuste põhjal. Uurimused algasid 1991.aastal, kui esimene baaskompleks kahest aminohappest lülitati juuste väljalangemisevastaste vahendite hulka. Nimeks saigi Crescina.
Kliiniliste uuringute tulemus: 7-41 uut juust, mis kasvasid kontrollalal suurusega 1,8 ruutsentimeetrit. Kokku kuni 6337 uut juuksekarva kogu peanaha pinnal.

Uuri oma juuste olukorda!

Euroapteegis tehakse juunist kuni augustini tasuta peanaha diagnostikat.  Uuri apteegi kodulehelt lähemalt, millistes Tallinna ja Pärnu apteekides seda uuringut teostatakse. 
Euroapteegis kehtivad ka mitmed soodustused Crescina toodetele. 

Sarnased artiklid