Proovime looduslikku külmetuse vastast vahendit

Sisuturundus

Külmetus on paras nuhtlus, kuid samuti pole alati põhjust sünteetiliste ravimtoimeainete järgi haarata. Proovisime kasulikku alternatiivi, milleks on parimatel ravimteedel põhinev Gardimaxi toidulisand.

Gardimaxi soojendav jook on mõeldud nõrgenenud immuunsüsteemi tugevdamiseks. Selleks on Gardimaxis looduslikud toimeained, mis turgutavad keha ja aitavad haiguste vastu võidelda.

1 - 3 pakki sisaldab:

  • Ingveri risoomi kuivekstrakt (Zingiber officinale) 144 - 432 mg
  • Hariliku pärna õite kuivekstrakt (Tilia cordata) 64 - 192 mg
  • Vaarika lehtede kuivekstrakt (Rubus idaeus) 64 - 192 mg
  • Musta leedri marjade kuivekstrakt (Sambucus nigra) 40 - 120 mg
  • Kummeli õite kuivekstrakt (Chamomilla recutita) 40 - 120 mg
  • C-vitamiin (L-askorbiinhape) 20 - 60 mg (25%*)
  • Tsink (tsink-glükonaat) 2,5 - 7,5 mg (25%*)
Gardimaxi soojendav toidulisandi jook
Gardimaxi soojendav toidulisandi jook

Saime ka ise Gardimaxi jooki testida. Loe, millised on muljed!

Testija 1: 

Nädal tagasi tabas mind ootamatult kurguvalu, millega kaasnes tugev nohu ja üldiselt halb enesetunne. Vahetult enne haigestumist sain hakata jooma Gardimaxi sooja jooki. Tundus, et viirus möödus minust kergemini küll. Gardimax jooki võib täiskasvanud inimene päevas tarbida 3 kotikest, kuid mina jõin isegi 4. Kui tundsin, et kurguvalu hakkab võimus võtma ja enesetunne halvenes, siis tegin kohe Gardimax sooja jooki. Kurguvalu tõmbas kohe tagasi, vaigistas köhahooge ja üldine „paksu“ pea tunne möödus. Veel teeb jook ülimalt hästi kinnise nina lahti.Ma tean, et kui ei oleks immuunsust tugevdavat jooki haigusperioodil juurde joonud, oleks viirus elutsenud kauem. Aga nüüd sain ma kurguvalust ja suuremast tatitõvest vabaks just 3 päevaga.

Gardimax oli meeldiva maitsega ja ütleksin, et lõõgastab kogu keha. Juba pakki avades tungis isegi läbi nohuse nina mõnus vaarikalõhn. Mulle meeldib väga see, et Gardimax ei sisalda keemiat. Kõik koostisosad on looduslikud, nagu ingver, must leedrimari, pärnaõied, vaarikas, kummel. Samuti C-vitamiin ja tsink toetavad viirusest kurnatud organismi.

Kindlasti olen nüüd targem ja tarvitan Gardimaxi jooki talv läbi. Igal juhul, kui tunnen, et külm ja niiskus on organismis ja vaja on turgutust, siis teen tassi maitsvat vaarikajooki.

Testija 2:

Ma pole kunagi varem gripiteesid joonud ning olen samuti kehv teejooja, sest tee maitsed mulle ei meeldi. Seega – avasin gripitee paki üsna suure huviga, et mis sealt tuleb.

Tuleb tunnistada, et see tee üllatas mind. Juba pakist tuli mõnusat värsket marjalõhna. Tee maitse oli tõesti väga hea. Selgelt oli tunda erinevaid maitseid ja suu jättis mõnusalt õhetama ilmselt ingver, mis oli meeldiv üllatus. Nii ingver kui ka vaarikas on mulle väga meelejärele, mistõttu jäin teega täitsa rahule.

Mulle meeldis seda juua pärast õhtusööki mõne küpsise või maiuse kõrvale. Andis sooja tunde kogu õhtuks ja magama minekuks. Muide, ühe paki teed raatsisin anda ka oma mehele, kes kaebas, et tal kurgus kraabib. Igatahes järgmisel hommikul polnud tal häda midagi.

 

Leia Gardimaxi soojendav jook lähimast apteegist raviminfo.ee

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid