Proovime looduslikku toodet juuste ja peanaha probleemidele

Sisuturundus
Shutterstock

Juuste- ja peanaha probleemid on lahendatavad. Mõnel puhul vaid mõne nädalaga ning kasutades seejuures nimelt looduslikke tooteid. Toimetus katsetas seelaadset looduslikku toonikut.

VIPIS Looduslik toonik peanaha hoolduseks tuleb looduspärases pakendis. Kaks testijat võtsid selle ka pakendist välja ning viisid enda peanahal läbi katsetuse.

Katsetatud VIPISe juuksetoonikud
Katsetatud VIPISe juuksetoonikud | Toimetus

Kuidas ja kellele?

Toode hooldab juukseid ja peanahka. Vahendil on ka kõõmavastane, verevarustust parandav, desinfitseeriv ja põletikuvastane toime, aidates ka ketenduse vastu. Katseisikud kasutasid seda nii juuste väljalangemise kui ka kõõma vastu.

Et mõju oleks näha, on toonikut soovitatav kasutada 2 kuud järjest, kuid sõltuvalt indiviidist piisab märksa vähesemast ajast. Seejuures ka kahest kasutuskorrast nädalas võib piisata, kuid, nagu katses välja toodi, siis õige doseerimisega tuleb igal kasutajal ise harjuda. Toonikut tuleb peapesu järgselt juustesse kanda ning lasta sel 24h toimida. Peale pesu kasutamine võimaldab sel märksa edukamalt naha pooridesse imenduda.

Toimis!

Kahest kuust piirdusid katsetajad vaid kahe nädalaga, kuid üks neist nägi märgatavat mõju ka selle lühema ajaga! Kahe nädalaga oli tal kõõm kadunud. Lisaks ergutas see ka märgatavalt juuste kasvu. Mõistagi tuli nii elava juuksekasvuga mõnevõrra varem taas pead värvida ja juuksurit külastada.

Tootel on ka lisakasu pikajuustelistele, sest selle kasutamise tulemusel peab juukseid märgatavalt harvem pesema. Katsetades, kui kaua kestab tootega juuste ilus ning mitterasune välimus, kestis see tõepoolest kaua! Pühapäeval juukseid pestes ning hooldusvahendit kandes ja teisipäeval taas toonikut kasutades püsisid juuksed veel neljapäevalgi ilusad.

Toode sisaldab ka etanooli, mis võib mõnele peanahale kuivatavalt mõjuda, ehk mõnel juuksetüübil ei tasu seda liialt palju ja pikalt kasutada. Katsetajad jäid aga üldiselt rahule, ehk indiviidist sõltuvalt on tõepoolest võimalik saavutada efektiivne tulemus.

Miks VIPIS?

VIPISe tooted
VIPISe tooted | VIPIS

VIPISe äratuntav tootedisain ning muidugi kurgupihustid on enamikule eestlastest tuttavad. Tasub aga proovida ka nende teisi tooteid, nagu juuksetoonik.

Enamikest apteekidest leiab laia valiku VIPISe tooteid. Neid on võimalik osta ka e-poest (SIIT) ning järgmistest kauplustest: Biomarket, Prisma, Selver, Port Artur, ETK kauplused ning Tervis24 poest (Kadaka tee 1/3, Tallinn). Ravimiinfo.ee´st võib näha, kus ning millise hinnaga pakub lähim apteek VIPISe tooteid. Facebooki lehekülg on leitav SIIT.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid