Pühade meeleolus

Sisuturundus
Kaunid ja kasulikud kingitused oma lähedastele. | Hemtex

Kui oled kimbatuses, millega kõige lähedasemaid jõuluõhtul rõõmustada või kodus pühademeeleolu luua, siis erisugused viited-valikud võivad olla abiks ja inspiratsiooniks.

Üks koht, kelle rikkaliku tootevaliku hulgast leiad nii kingiideid kui ka sisustuselemente oma kodu kaunistamiseks, on Hemtex. Lisaks saad olla kindel, et need asjad on kasutusel veel aastaid ja aastaid ning mitte ainult pühade ajal. Hemtexi poed leiad Tallinnast Järve, Solarise, Ülemiste ja Rocca al Mare keskustest ning Tasku keskusest Tartus. 

Avapildil on kaunilt pakitud tükiseebid ja jõuluteemalised vedelseebid sobivad näiteks koos käterätikuga ideaalselt pisikesteks jõulukingitusteks nii töökaaslasele, sõbrale-sõbrannale kui ka lapse lasteaiaõpetajale!

Kaunid tektsiilid ja keraamika ehivad iga kodu. | Hemtex

Disainer Nadja Wedini uusimast koostöökollektsioonist „Oh Deer“ leiab kruuse, lauamatte, kardinaid, dekoratiivpatju ja voodipesu.

Praktilised ja kaunid rätikud. | Hemtex

Nii praktilise kingituse üle, nagu seda on vannirätik, on ka kõige asisemal inimesel hea meel. Rätikuid igale maitsele – erinevad toonid, materjalid ja paksused leiad Hemtexi poodidest.

Imelised lõhnad. | Hemtex

La\Vie on eksklusiivne wellness-sari, mis on saanud inspiratsiooni skandinaaviapärasest puhast loodusest ja selle imelistest lõhnadest. Sari baseerub looduslikel toorainetel ja tervendavatel koostisosadel, mis on valitud hoolikalt nende positiivsete omaduste põhjal. Tooted on õrnatoimelised, vegan-märgistusega ning sisaldavad vaid taimseid koostisosi, need ei sisalda parabeene, kunstlikke värvaineid ega ftalaate. Müügil erinevad vedelseebid, dušigeelid ja kreemid.

Soojust ja pehmust. | Hemtex

Klassikalised villased pleedid on ideaalne kingitus igaühele, kellele meeldib soojus ja pehmus. Valikus on erineid värve ja hindu ning see pleed on suurepärane näide kingitusest, mis kestab aastaid ja aastaid ning leiab kasutust rohkem, kui ainult pühade ajal.

Ajatu käsitöö on alati hinnas. | Hemtex

Ostes käsitsi valmistatud „Bokhari“ sarja tooteid – heegeldatud pajalapid ja kuumaalused, punutud korvid, korduvkasutataad tektiilkotid – toetad muuhulgas 700 lapse kooliteed Pakistanis ning aitad kohalikele inimestele tööd võimaldada.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid