Romantilise sõnumiga hõbemünt on meeldejääv kingitus kallimale

Sisuturundus

Mis oleks tähtpäeva puhul veelgi erilisem kingitus, kui hõbedasse graveeritud kiri "ma armastan sind" või mõni teine tõelisi tundeid väljendav hõbedane sõnum. Aurea Regina mündipoe valikust leiad kõige erilisemale inimesele mõeldud romantilise sõnumi ja kujundusega kingituse.

Kuidas näidata lähedasele, et ta on sulle tõeliselt oluline? Kinkides talle midagi erakordset ning väärtuslikku. Midagi tõeliselt kordumatut, et tuletada meelde elus erilisi aegu ja hetki.

Münt kingituseks – miks?
Igapäevaelus on maksevahendina kasutusel tavametallist käibemündid, mille sümboolikale ja seisukorrale enamus meist suurt tähelepanu ei osuta. Aurea Regina mündid on midagi märksa enamat. Need on limiteeritud tiraažiga ja erinevate temaatiliste kujunduste ja sõnumitega kuld- ja hõbemündid.

Mündid on aastasadade jooksul olnud armastatud ja hinnatud kinkeesemed. Sellega kingid kallile inimesele killukese oma hingesoojust ja armastust, mida mäletatakse veel paljude aastate pärast. Hõbe- või kuldmünt on ideaalne meene oma tähtpäevade jäädvustamiseks, mitte pelgalt osa kollektsioonist.

armastuse_tahtpaev_2018_karp.png

meenemünt Armastuse tähtpäev 2018
Armastuse tähtpäev 2018
Aurea Regina

Milline münt sobib sinu sõbrale või kallimale?

Aurea Reginal on eraldi valik armastuse temaatilisi kinkemünte. Näiteks kaunis kinkekarbis südamekujuline münt, kus seisab mitmes keeles "Ma armastan sind".

Kui tegemist on sel aastal abiellunutega või see suur sündmus on teil või lähedastel alles ees, siis on parimaks kingiks 2019. a abiellunute jaoks disainitud hõbemünt (99.99% hõbedast) (vaata):

 

Eriliseks kingiks sobib ka 2019. a armastuse tähtpäeva hõbemünt. Need mündid jagavad hingesoojust veel aastategi pärast (vaata):

 

Aurea Reginal on meeldejäävaid kinkemünte palju. Igal mündil on oma lugu, mida aitavad jutustada nii kuld ja hõbe kui ka pärlid ja isegi Swarovski kristallid.

Siit leiab kauni värvitrükisega ajaloolisi münte, nagu punased roosid Itaalia mündil või roosade roosidega Taani münt ning teisigi romantilisi meeneid. Samuti spetsiaalselt lapse sündi tähistavad mündid, eriline Romea ja Julia hõbemünt (nanokiibiga) või hiina kalendri austajatele peatselt algava sea aasta hõbe- ja kuldmündid.

 

Aurea Regina rikkaliku mündivaliku leiad:

www.aurearegina.ee

www.facebook.com/AureaReginaAR

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid