Saada meile hapukurgiretsept ja vii sõbrad Viru Folgile!

kodus.ee
Hapukurgid | Shutterstock

Tahad võtta viis sõpra kaasa ja Viru Folgile muusikat ning äraolemist nautima minna? Meie anname sulle kuus festivalipassi, sina postita meie Facebooki lehele vastava postituse alla oma hapukurgiretsept!

Loosimises osalemiseks:

1. Hakka Kodus.ee fänniks ("Like" and "Follow") Facebookis

2. Otsi üles samasisuline postitus ja jäta kommentaaridesse oma hapukurgiretsept - olgu need siis kiirelt varmivad krõmpsud värskehapukurgid või ületalve seisev moon, kõik purgikurgiretseptid on oodatud!

3. Loosimise võitja kuulutame välja 1. augustil. NB! Loosimises osalevad vaid kodus.ee Facebooki lehele jäetud retseptid!

Kõik lugejate läkitatud retseptid avaldame ka Kodus.ee veebilehel.

Maalilises Käsmus toimuv Viru Folk tähistab seekord Soome sajandat juubelit. Soome kultuur on eestlastele lähedane, sellega ollakse seotud ajalooliselt, sellega ollakse lõimunud tänapäeval. Elab ju Soomes väga palju eestlasi ning omakorda Eestis soomlasi. Kindlasti pole aga varem Eestis esinenud kolme päeva jooksul nii palju Soome erinevaid folkmuusikakollektiive kui sedapuhku Viru Folgil. Esinejaid saabub lisaks Helsingile veel Turust, Oulust, Kuopiost, Rääkkyläst, Naantalist ja muudest põhjanaabrite kaunitest paikadest. Kuulamist igale maitsele ja igale eale, nagu ühele koguperefestivalile kohane. Ja ka vaatamist, sest filmiprogrammi täidavad soome filmid, üles riputatakse mitmed näitused.

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid