Siidiselt pehme, särav ja puhas näonahk Aqua Peelinguga

Sisuturundus
Koheselt on tunda värskust ja mõnusat surinat näos. | Ühinenud Ajakirjad

Sain hiljuti vahva kogemuse ilusalongis. Talvest väsinud ja hallikaks muutunud näonahk sai Aqua Peelingu abil pakatava värskuse ja särava väljanägemise. Enesest mõistetavalt paranes ka enesetunne tervikuna.

Esmalt mainin ära, et ilusalongides käija ma pole ja viimati külastasin ilusalongi aastal 2009. Aga juhtus nii, et suurest uudishimust külastasin ilukliinikut Royal Grace.

Ilukliinikusse sisse astudes on see särav ja kaunis. Lahked teenindajad uurivad, mis protseduurile ma lähen. Tuleb välja, et täna saan proovida protseduuri nimega Aqua Peeling.

Tegemist on siis aparaadihooldusega, mille tulemusena minu nahk saab olema nooruslikum, säravam, niisutatum. See hooldus sobib vanusele 28+ , kellel hakkab nahk esimesi vananemis märke näitama. Tekivad esimesed pisikesed kortsukesed jne.

Aqua Peelingu hoolduse eesmärgid:

* nahapinna silumine ja lihvimine;

* vananemisnähtude vähendamine;

* sügavpuhastus ja intensiine niisutus ning värskendus;

* akne ja postakne puhul;

* pindmise- ja keskmise piilingu eesmärgil;

* näo- ja kaela masssaaž.

 

Kuidas iluprotseduur välja näeb?

Esmalt nahk puhastatakse puhastuspiimaga. Väga mõnusa lõhnaga toode ja mis olulisem, puhastuspiim ei aja minu kuiva nahka kipitama. Tegemist on Loovir kosmeetikatoodetega, mis on pärist Iisraelist. Loovir kosmeetika on nanotehnoloogiline kosmeetika, kus aktiivained on viidud nano suurusesse, et nad läbiksid paremini naha sarvkihti. Loovir kosmeetikat kasutatakse ka Aqua Peelingu hoolitsuse käigus. 

Tuleb ka mainida, et seda hoolitsust tehakse kinnastega, sest Aqua Peeling avab näopoorid, siis steriilsus on siin juures väga oluline.

Järgmise etapina eemaldati minu näolt mustus ning nüüd läheb tööle aparaat. Aparaat teeb päris kõva müra ja see survestatud hapniku ning vee segu õhuvoog on nii tugev, et mingil hetkel ma mõtlesin, et see lööb hinge kinni.
Survestatud hapniku ja vee mõjul nimelt töödeldatkse erinevaid näopindu ning selle tulemusel eemaldatakse surnud naharakud. See õhuvoog teeb seda, et nägu muutub külmaks. Tegemist on hästi kihvti tundega. Koheselt on tunda värskust ja mõnusat surinat näos.

Seejärel pihustatakse aparaadi abil spetsiaalne toonik nahale, mis veelrohkem jõuab minu naharakkudeni, et naha uuendusprotsess toimida saaks. Toonik on siis valitud välja vastavalt vanusele ja nahatüübile. See enam külmatunnet ei tekita.

Peale näonaha puhastamist toidetakse minu nahka kasulike ainetega, ka siis läheb aparaadi abi vaja ning uuesti on tunda külmust näos. Aga nagu öeldud, see külmatunne on meeldiv ja kindlasti ka selle hoolitsuse juures kõige rohkem wau-efekti tekitav.
Eelviimasena pannakse peale pinguldav geel ja viimaseks siidine päevakreem. Tunne on taevalik! Mõtlesin seejuures, miks ma nii harva ilusalongides käin, kui tegemist on nii lõõgastava ja toonust andva hoolitsusega.

Peale protseduuri pakutakse maitsvat piparmündikakaod. Nägu on veel kergelt punane, kuid see punetus kadus esimese 30 minuti jooksul. Veel õhtul hiljem oma nägu katsudes on see nii siidine ja puhas.

Royal Grace Ilukliinik läheneb kõikidele klientidele personaalselt. Esmalt tehakse ära näonahadiagnostika, seejärel määratakse kliendile hoolitsused ning ka vastavad kreemid, mis siis hoolitsused veelgi tõhusamaks muudavad. Royal Grace Ilukliinikud on olemas Tallinnas ja Tartus.

Aqua Peelingu protseduuri saad nautida nii Tallinnas kui ka Tartus. 
Tõepoolest, minge proovima, sest tegemist on väga laheda protseduuriga!

 

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid