Sinu keha järgi valmistatud voodi. Kuidas seda tehakse?

Sisuturundus
Unikulma

Inimene vajab und selleks, et taastuda nii vaimselt kui füüsiliselt. Uni mõjutab inimese mälu, õppimisvõimet, loovust ja võimet lahendada probleeme. Kui inimene ei ole maganud öö jooksul silmatäitki, siis on see võrreldav kerge joobega. Inimene ei ole uimase ja väsinuna efektiivne ega teotahteline. Seepärast on väga oluline teha kõik võimalik, et uni oleks parima kvaliteediga.

Unikulma

Hea madrats on kõige olulisem tegur, mis aitab leida kogu ööks õiget magamisasendit, milles püsides saad suurima kasu kosutavast ööunest. Meie kehad on erinevad, seetõttu on parim magamisase individuaalselt magaja keha järgi valmistatud vedrumadrats. Unikulma individuaalsel madratsil võid magada erinevates asendites nii, et lülisammas ei keerdu ega kõverdu, sest sellise madratsi vedrustus järgib magaja keha, mitte vastupidi. Kuidas seda saavutatakse?

 

Unikulma originaalne UnikLab-mõõtmine
 

Unikulma

UnikLab-seadmega mõõdetakse inimkeha poolt madratsile avalduvat pinnasurvet. Mõõtmistulemuste ja uneanalüüsi põhjal valmistavad Unikulma füsioterapeudid ja ergonoomia asjatundjad just Sinule sobiva voodi, mis võtab arvesse ka keha võimaliku muutumise tulevikus. Reguleeritavate lippidega voodipõhjad annavad hiljem magajale võimaluse voodit enda jaoks kõvemaks või pehmemaks sättida. Eriti oluline on see siis, kui inimesel kipub kehakaal kõikuma või kui naine on lapseootel.

Kui madrats on tehtud magaja keha järgi, siis väheneb vajadus öösel pidevalt magamisasendit vahetada ja süvaune määr kasvab.

Unikulma madratsid jagunevad oma omaduste põhjal mitmesse klassi, millest Level 3, uudistoode Level 3+ ja Level 4 madratsid valmistatakse magaja kehast lähtudes. Personaalse madratsi valmistamine algab alati UnikLab-mõõtmisega. Loe lähemalt SIIT.
 

Unikulma

Pealismadrats annab viimase lihvi heale ööunele ja pikendab vedrumadratsi eluiga, kuna aitab hoida seda puhtana. Kõik Unikulma pealismadratsite katted on kergesti eemaldatavad ja pestavad. Unikulma kasutab oma pealismadratsites kaasaaegseid ja hingavaid materjale, mis teevad need ideaalseks valikuks magajatele, kes on kimpus öigse liighigistamisega. Loe lähemalt SIIT.

Unikulma

Ergonoomiline padi 

 

Une seisukohast on eriti oluline ka padi. Hea ergonoomilise padja kaks tähtsaimat omadust on kõrguse reguleerimise võimalus ning hea tugi kaelale. Õige padi tuleb valida sellest lähtudes, milline on eelistatud magamisasend, kui laiad on magaja õlad ning milline on madrats. Hea padi on selline, mis võimaldab magada loomulikus asendis, milles nii kaela- kui õlavöötme lihased saavad lõdvestuda ja taastuda.
Patja peab aastas mitu korda pesema. Vaheta padi välja iga kahe aasta tagant.

Unikulma tootevalikus on kolm reguleeritavat patja. Alpha on klassikaline padi, mille sisu saab ise ära võtta või juurde panna. Hybrid padi on kolme kambriga ergonoomiline ja samuti reguleeritav padi. Astro padi on valmistatud mäluvahust. Selle lisakiilud võimaldavad kaela alust osa kõrgemaks või madalamaks reguleerida. Loe lähemalt SIIT.

Unikulma

Unikulma SteadyBody® tooted on valmistatud materjalidest, mis rahustavad, vähendavad higistamist, tasakaalustavad temperatuuri ning kiirendavad nii uinumist kui taastumist. Valikus on tekke, patju, pealismadratsite katteid ning voodipesu. Uuri lähemalt SIIT ja SIIT.

 

Pea meeles! Vaheta oma voodi uue vastu välja, kui:

 

Voodi on ebamugav.

Selg või õlad on hommikul valusad.

Voodi on määrdunud või üle 10 aasta vana.

Vahetad öö jooksul korduvalt asendit.

Ärkad hommikul higisena, peavaluga, kinnise nina või rähmaste silmadega.

Käed või jalad on hommikul tuimad.

Su uni on katkendlik.

 

Nippe parima une saavutamiseks
 

Madrats peab kohanema Sinu kehaga, mitte vastupidi.

Mine magama ja ärka alati samal ajal.

Hoia magamistuba jahe ja õhk värske.

Väldi enne und LED-ekraane.

Väldi õhtul alkoholi ja kohvi.

 

Broneeri juba täna 3D-mõõtmine Unikulma kaupluses: [email protected] või 666 1106.

Sarnased artiklid