Sisusta lastetuba maitsekalt ja vahvalt. Vaata, milliseid lahendusi saab luua seinakleebistega

kodus.ee
Sisuturundus
Seinakleebiste abil saab tuppa imelihtsasti isikupära ning lapsemeelsust tuua. | Minutuba.ee

Lastetoa sisustamine on tore töö – tuleb vaid fantaasia lendu lasta. Värvilise tapeedi asemel saab toale lõbusa ning samas trendika ilme anda kelmikate seinakleebiste abil. Rahulikes toonides seinakleebised sobivad kaunistama ka kõige stiilsemat lastetuba.

Olge lapsega üheskoos sisekujundajad!

Seinakleebiste abil saab tuppa imelihtsasti isikupära ning lapsemeelsust tuua. Laia valiku eriilmelisi seinakleebiseid leiab minutuba.ee e-poest. Kunstniku käe all valminud kleebised on vahvad, aga ka kvaliteetsed – neid on lihtne paigaldada, soovi korral saab kleepse hõlpsasti ka eemaldada – plekke seinale ei jää. Eriti vahva on see, et kleepse saab soovi korral alati ümber tõsta ning lisaks seinale võib neid paigutada ka teistele siledatele pindadele, näiteks peeglile või kapile.

Et seinakleebiste paigaldamine on imelihtne, saavad toa kujundamisel kaasa lüüa ka lapsed. Kui kleebis läheb esimese korraga valesse kohta, pole hullu – selle saab alati ümber tõsta.

Värviline tapeet või seinakleebised?

Lastetuba sisustades võib tekkida dilemma – kas katta seinad värvilise lastetoa tapeediga või otsustada millegi neutraalsema kasuks? Kui esialgu võib mõmmide või haldjatega tapeet lapsele palju rõõmu pakkuda, siis üks hetk  kasvab ta sellest välja.

Vahvad seinakleebised on nutikaks lahenduseks – nende abil saab ka rahuliku seina isikupäraseks muuta. Kui paigutada rahulikus toonis seintele pilkupüüdvad ning maitsekad seinakleebised, võib tulemus kirjust tapeedist hoopis silmapaistvam olla. Seinakleebiseid paigutades ei pea ka kõhklema selles, kas tuba saab ehk liialt lapsemeelne – kui laps vanemaks saab, võib kleebised hõlpsasti ära võtta või ümber paigutada.  

Milliseid seinakleebiseid ruumi sobivad?

Kui paigutada rahulikus toonis seintele pilkupüüdvad ning maitsekad seinakleebised, võib tulemus kirjust tapeedist hoopis silmapaistvam olla. | Minutuba.ee

Seinakleebiseid valides tasub esialgu lähtuda sellest, millist õhkkonda soovitakse tuppa tuua. Kas tuba võiks olla pastelne ja pisut unistav, rõõmus ja särav või hoopis naturaalne ja maalähedane? Sellised küsimused aitavad üles leida õige suuna, et tuppa kõige sobivam lahendus leida.

Hetkel on lastetubade sisustamisel trendiks musta ja valge kooslus, värvidest aga hall, tumesinine, münditoon ning soe, punakaspruun terrakota. Ka minutuba.ee seinakleebiste valikus domineerivad just need toonid –  värvid on trendikad, samas piisavalt neutraalsed, et sobituda ümbritseva interjööriga. Nii ei pea muretsema, et lapse tuba liialt kirjuks muutuks – annavad ju mänguasjad ja muud aksessuaarid toale juba omajagu värvi.

Kleebiseid valides tasub muuhulgas lähtuda ka ruumi suurusest. Kui lastetuba on väike ning seal on juba pilkupüüdvaid dekoratsioone, näiteks mõni silmapaistev disaintoode või harukordne leid vanamööblipoest, võiks eelistada tagasihoidlikumaid seinakleebiseid – midagi, mis olemasolevat sisustust täiendaks ning liialt tähelepanu endale ei tõmbaks. Täpiks i peale võivad olla näiteks tähekesed või pastelses toonis täpid.

Kui tuba on aga suur või lihtsalt tühjavõitu, tasub leida mõni kleebis, mis sobiks toa keskpunkti – näiteks põhiseinale. Nii püüab kleebis kõigi pilgud ning annab ruumile soovitud karakteri.

Lõbusad nagid  loovad tuppa korra

Nagi on hea koht, kuhu riputada rätikud, riided ning kotid. Toreda disainiga nagi on praktiline ese, samas ka pilkupüüdev sisustuselement. Nagiga kokkusobivad seinakleepsud muudavad disainilahenduse eriti kelmikaks. Ka laps ise hoiab oma tuba korras rõõmsama meelega siis, kui saab riided ning kotid paigutada nagile, mis talle väga meeldib.

Kleebisest mõõdupuu jätab seinad puhtaks ja terveks. | Minutuba.ee

Ka mõõdupuu jaoks ei pea enam seina auku puurima või uksepiidale märke joonistama – neutraalsetes toonides mõõdupuu kleepsud sobivad igasse tuppa ning jätavad seinad puhtaks ja terveks. 

Minutuba.ee e-poest leiab laia valiku trendikaid ning vahvaid seinakleebiseid. Ja kes ei leia oma koju seda õiget, võib sisustuspoe esindajatega julgesti ühendust võtta!

Sarnased artiklid