Tänapäevased küttesüsteemid tagavad tervisliku ja ühtlaselt sooja sisekliima

Sisuturundus
Caleo infrapuna põrandakütte kile
Caleo infrapuna põrandakütte kile | Caleo

Kõikidel küttesüsteemidel on head ja vead, kuid tehnoloogia arenguga oleme jõudmas aina lähemale sellele „parimale“ küttelahendusele. Kas on olemas lihtsalt paigaldatav, tuba ühtlaselt soojendav, võrdlemisi kulusäästlik ja tervislikku sisekliimat tagav lahendus?

Elektriküte on muutunud ökonoomsemaks ning on üha realistlikum kaaluda põrandakütte kasutamist. Seejuures tasub ka kaaluda kõrgtehnoloogilisemaid lahendusi, mis säästavad paigaldamiseks kuluvat aega, raha ning ka allergikute tervist.

Caleo Infrapuna tehnoloogia

Caleo kvaliteetsed ning Lõuna-Korea kõrgetele standarditele vastavad põrandaküttesüsteemid töötavad infrapuna tehnoloogial. Selle peamiseks eeliseks on ruumi kiire soojenemine — võimalik on juba 5 minutiga soojenemist märgata! Seega puudub erinevalt vanematest põrandaküttelahendustest termostaadi reguleerimise ning tuntava tulemuse vahel pikk ajavahemik.

Tehnoloogiat illustreerivad pildid:

Tervislik ja turvaline lahendus

Milles seisneb Caleo eelis teiste küttesüsteemide ees tervisliku sisekliima tagamisel? Esiteks võimaldab infrapunatehnoloogia soojendada tervet ruumi ühtlaselt, mis tähendab ka väiksemat tõenäosust näiteks hallituse vohamiseks. Teiseks, erinevalt näiteks õhksoojuspumbast ei keeruta seelaadne põrandaküttelahendus tolmu üles ning samuti puudub vajadus tolmu koguvate radikate järele.

Caleo tagab ühtlaselt sooja ruumi, kus pole liiga kuiv õhk. Kuiv õhk on tänapäeva ruumides tihti probleemiks, millele Caleo tehnoloogia pakub tõhusa lahenduse.

Kas infrapuna on kuidagi tervist kahjustav? Kindlasti mitte. Need infrapunalained pole suutelised inimest mõjutama ning on kõigile (k.a. südamehaigetele) täiesti ohutud.

Lihtne ja soodne paigaldada

Caleo põrandaküttesüsteemide kuivadesse ruumidesse paigaldamine on äärmiselt kiire ja lihtne. See on ütlemata õhuke, mistõttu on seda võimalik paigaldada ka remondi käigus olemasoleva põrandalahenduse peale. Paigaldamist tutvustav video:

Caleo põrandasoojustus

Samuti on Caleo võrdlemisi soodne lahendus, mille teeb veelgi ökonoomsemaks päikesepaneelidega ühildamine. Sellele lisandub Caleo vastupidavus. Sel on 15 aastane garantii ning ligi 30 aastane eluiga, mistõttu on võimalik toodet vastavalt ruumides tehtavatele ümberehitustöödele alati ka uuesti kasutada.

Niisketesse ruumidesse paigaldamiseks on soovitatav kasutada aga teistlaadset niiskuskindlat lahendust: vaata SIIT.

Ühildumine energiasõbralike süsteemidega

Viimaks muudab lahenduse veelgi mugavamaks ning ökonoomsemaks kaugjuhitava ja automatiseeritava termostaadi kasutamine. See võimaldab seadistada temperatuuri vastavalt kellaajale ning samuti seda igal ajal enda nutitelefonist vastavalt ruumile muuta. Kaugjuhitavat tehnoloogiat tutvustav video:

Caleo põrandaküttega ühilduv termostaadisüsteem

 

Caleo infrapuna põrandakütte kile kohta vaata SIIT

WWW.CALEO.EE

Caleo põrandaküte
Caleo põrandaküte | Caleo

Sarnased artiklid