Teeme raua ja magneesiumi toidulisandite tarvitamise tõhusaks ja meeldivaks

Sisuturundus
Floradixi vitamiinivedelikud. | Toimetus

Raua ja magneesiumi puudus on tihti esinev, kuid lihtsalt märgatav. Seevastu aitavad tõhusad toidulisandid, millest paljud on ebameeldivad ja nõrgatoimelised. Proovime, kuivõrd palju paremad on Floradixi toidulisandid?

RAUD

Rauapuudus on eelkõige naiste seas küllaltki levinud ning tihti soovitab perearsti regulaarselt raualisandeid võtta. Raua puudus väljendub seejuures näiteks pidevas väsimuses.

Floradixi raualisand. | Toimetus

Testija 1:
Olen pidanud rauda tarvitama juba pikalt, kuna selle sisaldus minu veres jääb sinna 35-40 kanti. Perearst on soovitanud mul alati võtta rauatablette, kuna väidetavalt pidid need olema toimelt tugevamad ja rutem mõjuma. Apteegi proviisor pole mulle senini vedelal kujul rauda soovitanud ei ole ja kui ma olen küsinud miks, siis vastuseks on ebameeldiv lõhn, maitse ja väike raua kogus jne.

Floradix Ferrum suutis minu jaoks selle müüdi murda, sest selle maitse ei ole absoluutselt ebameeldiv, vaid vastupidi. Kuna Floradix Ferrum sisaldab puuviljamahlade konsentraate, on raua võtmine väga meeldiv ja suhu jääb ka meeldiv puuviljane maitse. Ja mis peamine, erinevalt raua tablettidest ei ole Floradix maole hakanud ega kõrvetisi tekitanud.

Samuti on koostises lisaks rauale palju kasulikke aineid, nagu spinat, pruunvetikas, nõges. Veel on tänuväärt see, et toode sisaldab ka B-grupi vitamiine.

Tulemusena tunnen end energilisemana ja väsimust on vähem. Pea ei käi enam nii tihti ringi ja ma pole uimane. Samuti pole olnud ootamatuid ninaverejookse. Järelikult on veri hästi toidetud.


Testija 2. 
Ma ei tea raua taset oma veres, kuid viimasel ajal tundsin tohutut väsimust küll. Kui vähegi kodus koristasin või midagi aktiivsemalt toimetasin, siis hakkasin peatselt hingeldama ja väsisin. Üldiselt oli pidevalt uimane olek. Väga suur lihasööja ma ka pole ning arvatavasti on mul olnud pidevalt raua defitsiit. 

Juba peale paari nädalat Floradix Ferrumi tarvitamist on enesetunne ja tuju igati tuju parem ja samm tööle minnes kergem. Samas tuleb toidulisandit veel kuu aega kindlasti võtta, et sellest kasu oleks. Selle kuuri lõppedes peaks mul küll jõudu ja võhma väga palju juurde tulema.

Näib, et see raua tarvitamine on hästi mõjunud ka minu teismelisele lapsele, kel on koolis tohutu tempo ja pinge. Lisaks veel ka organism kasvab ja areneb. Õhtuks oli laps tavaliselt täiesti liikumisvõimetu. Praeguseks on aga viimased kontrolltööd kõik viitele sooritatud ja hea meelega jõuab õhtul ka huvialaringi.

Muide, see toidulisand on väga hea maitsega. Rauda pole üldse tunda. Jooks nagu puuviljamahla. Mõnusalt hapukas, mitte magus siirup, mis mulle üldse ei istu.

MAGNEESIUM

Magneesium, nagu ka kõik teised ained meie kehas, on olulised mitme funktsiooni jaoks. Magneesiumipuudus tuleb aga kõige selgemini esile lihastes. Seega tasub surevate või krampi tõmbuvate lihaste puhul mõelda, ega pole süüdi magneesiumipuudus?

Floradixi magneesiumilisand. | Toimetus

Testija 1.
Olen alati arvanud, et magneesium on mõeldud rohkem sportlastele või inimestele, kes füüsisega rohkem tegelevad ja kelle keha on kurnatud. Tegelikult mitte. Magneesiumipuudus võib olla igaühel.

Minul surid käed öösiti korduvalt ära. Vahel oli nii, et ei tundnudki, kas käed on otsas või mitte. Kui ma hakkasin nädal tagasi Floradix Magneesiumi võtma, siis peale seda pole mu käed öösel magades ära surnud. Samuti annan magneesiumit oma kallile elukaaslasele, kuna tal on tihti jalakrambid. Peale nädalat magneesiumi võtmist pole ta enam kurtnud.

Floradixi maitse on väga hea ja hapukas. Samuti hindan seda, et koostises on lisaks magneesiumile palju kasulikke osi nagu spinat, porgand, mesi ja minu lemmik ananass.
Veel olen märganud, et hommikul ärgates olen puhanum.


Testija 2.
Magneesiumi olen aeg-ajalt ka varem tablettidena tarvitanud. Vedelal kujul oli seda väga hea võtta. Tean mõnda oma tuttavat, kel on suured probleemid tableti või suurte tükkide neelamisega. Nad saavad tablette alla neelata vaid peeneks näritud kujul. Neile sobib see vedelal kujul toidulisand eriti hästi. 

Ja tõesti aitab. Näiteks kipuvad pikast päevast mul jalad õhtuti surisema. Paar kuud magneesiumi ja nii mõnigi kummaline häda on kadunud. Kuna trükin päev läbi arvutis, siis õhtuks on mul käed vahest päris krampis. Lisaks annab magneesium ka rahulikuma une.

Muide, eriti hea on magneesiumi tarvitada, kui käid trennis. Kõik lihased tänavad sind magneesiumi eest!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid