Tõhusad ja luksulikud Swissdenti hambahooldustooted lõid testijate hambad särama ja tõid naeratuse näole

Sisuturundus
Kvaliteet ja kõrgtehnoloogia on ühte saanud suurepärastes toodetes. | Swissdent

Swissdent hambapastade retseptid on välja töötatud kasutades ära uusimaid tänapäevaseid teadmisi hammastest ja tehnoloogiast ning sisaldavad vaid parimaid koostisosi. Testijad annavad tagasisidet, kuidas erinevad hambahooldustooted toimisid ja meeldisid.

Tänu teadustööle ja uuringutele on Swissdent hambapasta õrnatoimeline, hambavaapa taastav ja sealjuures efektiivselt valgendav. Tulemuseks on luksuslik kvaliteettoode, mille innovatiivne koostis omab arvukalt patente üle maailma.
Swissdenti salaretsept sisaldab tehis- ja looduslikke ensüüme. Ananassist ning papaiast ekstraheeritud bromelain ja papain on looduslikud hambakatu eemaldajad. Valgendamine toimub kaltsiumperoksiidi ja Oxygardi koosmõjul.

Testisime erinevaid Swissdenti komplekte ja tooteid. Kõige suuremat lemmikut oli väga raske välja valida, sest igal tootel oli mõni üllatav nüanss, mis testija südame võitis. Kõik tooteid on vaieldamatult oma ala tipud ja täidavad täpselt oma ülesannet. Ühestki ei raatsiks loobuda, sest komplektina on need veelgi tõhusamad. Need meeldisid ka testijate lastele. 

Swissdent Biocare Hambapasta
 

1. testija Jana: Olgu kohe öeldud, et Swissdenti hambapastat ei ole ma varem mitte kunagi proovinud. Olen neid alati Stockmanni kaubamajas piilunud ja nende kohta palju head lugenud, aga eks kõrgema hinnataseme tõttu on jäänud need hambapastas ostmata.

Nüüd õnnestus mul mitu nädalat proovida Swissdent Biocare hambapastat. Kuna mul oli hiljaaegu igemepõletik ja valulik koht veel hell, siis see hambapasta sobis mulle kõige paremini. Tänaseks on mu hell igemekoht taandunud, ei ole valu ega ka paistetust. Hambapasta on lihtsalt ülihea! Suus on mõnusalt pehme kreem, mis ei vahuta üleliigselt ning kui hambad ära pesta, siis suhu jääb ülimõnus maitse.
Kui keelega üle hammaste tõmmata, siis on tunda, et hambad on siledad ja puhtad.
Peale pesemist ma veega suud ei loputa vaid sülitan üleliigse pasta välja ning loputan suud Swissdent Pure Refreshing Mouthwash suuveega. Algul tundub suuvesi suus väga õhetav, aga see tunne kaob peatselt ära.  

Loputan suud põhjalikult 30 sekundit ja sülitan siis pasta koos suuveega välja. Suuvee tarvitaja ma pole varemalt olnud ja nüüd on kohe vahe näha ka: hambad, igemed on tervemad ja ka hommikul ärgates on veel mõnusalt värske maitse suus.
Veel üks tähelepanek enne,  kui hakkad hambaid pesema. Hambahari tuleb algul vee all märjaks teha, seejärel paned peale hambapasta ja enam pastat veega enam märjaks ei tee.

Mis mulle veel meeldib, on see, et hambapastas on ksülitool. Olen kuulnud, et hambaarstid soovitavad alati hambapastasid, mille sees on ksülitool, sest see ei lase tekkida hambaaukudel ja hambad püsivad terved.

Swissdent Biocare hambapasta meeldib ka minu 7aastasele lapsele. Tema probleem oli enne see, et hambad olid hästi tundlikud. Nüüd 2 nädalat selle pastaga pestes, on tundlikkus kadunud. Laps on igati rahul. 

Swissdent Gentle Hambapasta
 

2. testija Kaili: Tegemist on tundlikele hammastele mõeldud valgendava hambapastaga, mida kasutan igal hommikul. Väga pehme hambapasta, mis paneb pärast pesu tõeliselt hambad läikima. Kollased pole mu hambad kunagi olnud, aga nüüd näen seda erinevust: hambad nagu „säraksid“ või siis pigem läigivad puhtusest.
Valgendavat hambapastat kasutan koos Swissdent valgendava hambaharjaga. Hambahari on väga mõnusa kujuga, üliväikese harjapeaga, tänu millele jõuab puhastamisprotsessiga ka kõige tagumiste hammaste juurde. Harjased on pehmed ja ei lõhu igemeid.

Ja nüüd on mul käekotis ka uus „aksessuaar“, milleks on Swissdent suuvärskendaja Pure spray. Pean nentima, et varem ma suuvärskendajat ei kasutanud, pigem olen haaranud nätsu järgi, mis kaua närides tegi mu hambad hellaks.
Suuvärskendajat proovides tundsin, et oleksin nagu hambaarsti juurest tulnud. Väskendaja värskendab ikka täiega! Suu õhkab kohe tükk aega.  Sprei toimest saab kõige parema tunde, kui süüa enne küüslauguleiba või siis sibulamaitselisi kartulikrõpse. Peale nende toodete söömist lase suhu 1 pihusti kord suuvärskendajat ja küüslaugu maitse ning lõhn on pühitud.Toimib ülihästi! Ja mis peamine, suuvärskendaja võitleb hambakatuga ja omab antibakteriaalset toimet.

Swissdent hambapastad on saanud minu lemmikuteks ja ma soovitan seda siiralt kõigil proovida ja kasutada. Nende toodete puhul on hind ja kvaliteet hästi paigas.

Swissdent Crystal. | Swissdent

Swissdent Crystal Whitening Hambapasta
 

3. testija Margit: Seda valgendavat hambapastat kasutasin enne magamaminekut, sest sellel on hambaemaili tugevdav toime. Koostises on biomineraalid, mis tugevdavad hamba kristallistruktuuri. Puuviljaensüüm papaiin eemaldab hambakatu ja looduslik antibakteriaalne koostisaine ksülitool aitab hoida hambaid tervena. Olen juba pikka aega tahtnud endale hankida ksülitooliga hambapastat, et vaadata selle toimimise erinevust ja tõhusust.  
Et see hambapasta veelgi paremini öösel toimiks ja remineraliseeriks minu hambaid, püüdsin pärast pesu suud veega mitte loputada. Esialgu oli päris võõras tunne ning siiski pidin väikese koguse veega suud loputama. Aga põnev on see, aja jooksul harjub täiesti ära.
Pärast pesu loputasin Swissdenti suuveega ja tagatipuks pihustasin suhu veel suuspreid, mis neutraliseeris suuvee tugeva maitse. Minust on kujunenud juba täiesti professionaalne hambapesija.

Toode on parabeenide vaba ja sobib kasutamiseks alates 4. eluaastast. See muudab peres hambapuhastuse korralduse lihtsamaks. Ka minu teismeline laps pesi hambaid Swissdenti toodetega. Kusjuures tema suutis palju kiiremini jõuda sinnamaani, kui pärast hambapesu veega enam suud ei loputanud.

Mis mulle Swissdenti hambapastade juures tohutult meeldib, on see, et need ei vahuta. Ma ei kannata enam neid hambapastasid, mis ajavad suu tohutult vahtu täis ja südame pahaks. Pidevalt peab pesemise käigus liigset vahtu välja sülitama. Puhtaks aga vaht ei pese. Ja peale selle pole vahuained kindlasti tervislikud. Üldjuhul olen laiatarbe hambapastadega pesnud kaks korda järjest, et saada puhas tunne. Swissdenti pastadega on koheselt suus tunda puhtus ja kuivus.

Swissdenti eriliselt tõhus hambavalgendus
 

4. testija Sander: Swissdent Extreme Whitening Suuvesi. Intensiivne valgendav suuvesi on tõesti võimsa maitsega. Sellega loputades ei jää vähematki kahtlust, et hingeõhk on kaua jäiselt värske. Hea on veel see, et kaitseb ka igemeid. Suuvesi on alkoholivaba ja sobib seetõttu ka tundlike igemete korral. Toode on fluoriidivaba.
Iga kord pärast hambapesu loputasin suuveega ning seejärel pihustasin veel ka suuspreid. Kokku andis see võimsa värskuse.
Ei pidanud üldse muretsema, et äkki õhtused toidu aroomid on hommikul pärast suuhooldust veel alles. Super. Seda toodet soovitaks küll suitsetajatele, et ebameeldiv suitsuhais ei saadaks neid kogu päev.

5. testija Liisa: Swissdent Extreme Whitening Hambapasta. Ma pole suitsetaja, aga kohvi armastan küll juua. Vahest ka punast veini. Seega on minu hambad kaugel säravvalgetest. Igapäevane kohv teeb oma töö. Olen proovinud laiatarbe valgendavaid hambapastasid, aga mitte mingit märgatavat tulemust pole need kunagi andnud.
Tahtsin saada tõhusamat ja märgatavamat tulemust. Swissdenti valgendava hambapastaga pesin igal hommikul. Selle pasta tõhus valgendav toime tuleb tänu peenestatud kaltsiumperoksiidile. Puhastab hambaid looduslike ensüümide abil ja on väikese abrasiivsusega Hoolimata oma tõhususele ei tee pasta hammastele liiga ja hambaemail jääb kahjustamata.
Pihustasin suuspreid iga kord hambapastale enne pesemist. Selline tegevus aktiveerib veelgi hambapasta tõhusat toimet. Loputasin suud pärast pesu veel suuveega.

Tõsiselt tõhus valgenduskuur. Seda juba ammu enne hambapasta lõppemist. Tegelikult oli muutus näha juba kolmandal päeval. Selle pastaga pesemisel saab väga puhtad hambad, pärast pesu hambad suisa kriuksuvad. Vähimatki libedust pole hammastele jäänud. Pasta ei vahuta, vaid teeb oma tööd, milleks ta mõeldud on.

Tuleb kohe öelda – kahju, et Swissdent Extreme Suusprei nii väike on. Sellest sai kõige suurem sõber, kes oli abiks nii hambapesu juures kui ka päeval minu hambaid kaitsmas ja suud värskendamas. Toode sai kõige kiiremini otsa.
Intensiivne valgendavate osakestega suuõõnespreil oli kindlasti suur roll valgete hammaste ja kauakestva värske hingeõhu saavutamisel. Aitas hästi neutraliseerida suuvee tugevat maitset. Igati mõnus igemetele, sest ei sisalda alkoholi. Muidugi ei sisalda värvaineid ega jäta hammastele plekke. Sprei on vaieldamatult üks minu lemmikutest.

Harjad, millega võid ära harjuda. | Swissdent

Avastamisrõõmu pakkunud hambaharjad


6. testija Mare: Seda, et Swissdenti hambapastad on supertõhusad ja teevad tõesti profitööd, ei hakka ma üle kordama. Mind üllatasid ehk kõige rohkem Swissdent Profi Hambaharjad, millest poleks algul osanud midagi arvata. Hambahari on ju kõigest hambahari. Vot aga ei ole küll. Vähemalt pärast Swissdenti hambaharjade proovimist.
Midagi sellist pole tõesti varem käes hoidnud ja seda tunnet ongi raske kirjeldada. Peab ise järgi proovima. Looja/disaner on kõik detailid peensusteni läbi mõelnud, et see tervik sinu suus toimiks.
Spetsiaalse kujuga käepide on nii mugav ja imeline, et võidki jääda hambaid harjama. Väike hambaharjapea on nii õigesti disainitud, et pääseb ka kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse.
Harjased on lõigatud nõgusalt (lusikakujuliselt), et järgida iga hamba kuju.  Pole midagi imestada, et need harjad on võitnud Red Dot Design disainiauhinna. Kirjeldamatult mugavad ja suupärased hambaharjad. Pehmed, ei kahjusta hambaid ega iget. Tõeline harjamise nauding.

Rohkem infot leiad SIIT.

Sarnased artiklid