Treeni end terveks ja tugevaks

Sisuturundus

Kui Sa ei tunne ennast oma kehas hästi, olgu põhjuseks ülekaal, seljavalu, äsja tehtud põlveoperatsioon või lihtsalt ei jaksa enam nii palju ... siis otsi abi! Kui Sa oled endaga rahul, aga tahad seda tunnet säilitada kogu elu – ka siis tule ja treeni!

LPG Huber Motion Lab treeninguseadmest on abi nii kehakuju vormimisel, keha üldise võimekuse arendamisel kui ka taastusravis.
LPG massaažiaparaadi uusim mudel on kasutuses nii iluprotseduuride tegemisel kui ka terviseprobleemide lahendamisel.

 

Mõlemad seadmed koos Pariisi LPG treeningukeskuses koolitatud ja sertifitseeritud  personaliga on klientide heaolu teenistuses Tallinnas Mustamäel J. Sütiste tee 17 paiknevas LPG HUBER tervisesalongis.
Prantsuse firma LPG Systems on oma nime saanud insener Louis Paul Guitay nimetähtedest, esimene LPG massaažiapraadi mudel töötati välja juba 1986. aastal. Tema järeltulijad tegutsevad perefirmana tänini, täiustades nii LPG tehnoloogiat kui ka treeninguseadmeid ja aparaate.

Kolm aastat Mustamäel tegutsenud LPG HUBERi on üles leidnud näiteks luumurdude ja puusaoperatsioonide järgset taastusravi vajavad või seljavaludega kimpus olevad patsiendid, oma üldise tervisliku vormi  eest hoolitsejad ja sportlased.

 

SEITSE KORDA MÕÕDA
 

LPG HUBER personaaltreener ja endermoloog  Aivar Tooming tunnistab, et teist nii tarka masinat nagu Huber Motion Lab, mille treeninguprogrammide valikus on üle 400 erisuguse harjutuse, spordisaalidest ei leia.
Samuti ei toimi see tavapärase jõusaaliseadmena, sest võimaldab treenida lihaseid nii spordialade kui ka erinevate lihasgruppide kaupa, parandada koordinatsiooni ja põletada rasva. Õiged treeninguotsused teeb klient koos personaaltreeneriga.

Taastusravi vajajal on spetsialisti nõu ja abi vältimatu. „Näiteks puusaliigese operatsiooni järgselt soovitan tulla nõu ja plaane pidama umbes kuu pärast operatsiooni. Seljavaludel võivad olla erinevad põhjused. Kui selgroo disk on paigast nihkunud, tagasi me seda ei liiguta, küll saame spetsiaalsete harjutustega tugevdada selgroogu toestavaid süvalihaseid. Kui olete jala välja väänanud, siis hüppeliigese turse ja valu eri staadiumides võib saada abi LPG massaažiaparaadi spetsiaalsetest väljatöötatud programmidest.“

Aga kui klient tuleb sooviga arendada kehalist võimekust või „lihtsalt kaalus alla võtta“? Ka siin ei ole üheseid lahendusi. Kõike silmaga ei näe ja appi tuleb kehaanalüsaator ACCUNIQ BC300, mille abil saab selgeks, kui palju on teie kehas vedelikku, valke, mineraale, rasva, lihaskudet.  Võttes arvesse ka teie soo ja vanuse, arvutab programm välja individuaalse päevase energia vajaduse ning pakub kaalu soovitatava muutuse, mis võib tähendada näiteks ühtaegu rasvkoe vähendamist ja kaalu tõstmist lihaste arendamisega.

Analüüsi tulemusena selgub, kas on tegu üldise või keha teatud piirkondade rasvumisega või vedeliku peetusega. Esimesel juhul valib personaaltreener  Huber Motion Lab spetsiaalsed treeninguprogrammid, teisel juhul võib abi olla vett väljutavast LPG massaažist. Raskemal juhul võivad kõrvalekalded viidata ka mõnele haigusele.

 

LPG MASSAAŽ
 

Isegi LPG massaaži ei pääse ilma küsitluse ja vaatluseta. „On mitmeid vastunäidustusi, näiteks veenilaiendid ja rohked sünnimärgid, neil juhtudel me massaaži ei tee.“
LPG massaažiaparaadi viimane mudel on varustatud erinevate programmidega, aparaadi otsiku liigutuste õiget kulgu on võimalik ekraanilt jälgida. „Ühe seansiga siledamaks, pringimaks ja kõhnemaks ei saa, küll võib märgata muutusi nelja-viie korra järel. Meil on võimalus teha ka fotod „enne“ ja „pärast“ seansse. Kindlasti ei tohi klient tunda protseduuri ajal valu. Tähtis pole keha töötlemise tugevus, vaid seansside regulaarsus, see peaks toimuma kaks korda nädalas.“

Kehapiirkondade tselluliidihoolduse kõrval on võimalik teha näoprotseduure, spetsiaalsed programmid võimaldavad muuta nahaarmid elastsemaks, siledamaks ja vähemmärgatavaks, vähendada turseid ja lihaspinget.  

 

KOKKUVÕTTEKS
 

Tänapäeva inimene ei saa kunagi vanaks. Elukestva õppe kõrval räägitakse üha enam elukestvast lihastreeningust. Ei ole tähtis, kas oled 20 või 80, ükski tegevus tervise ja kehalise võimekuse heaks pole ülearu.  Kuid kõige tähtsamaks toonitab Aivar Tooming tervislikku eluviisi ja toitumise regulaarsust.
NB! LPG HUBER teenused ei pretendeeri asendama teaduspõhist meditsiini. Küll on neist abi ravi toetamisel ja taastumise kiirendamisel. Ja kui juhtub ime, siis oled imetegija Sina ise, kes Sa oma tervisest hoolid.

 

Kodus.ee külastajale proovitreening 10 €!


LPG HUBER
J.Sütiste tee 17, Tallinn
Tel +372 5599 5797

www.hubertreening.ee

Tootja

Sarnased artiklid