Tselluliidile säru! Boonuseks on ilusam, siledam ja värskem nahk

Sisuturundus
Neid kahte toodet võiks enne rannahooaega kindlasti proovida. | Ühinenud Ajakirjad

Proovisime paari nädala jooksul kahte toodet, mis kevadeks ja rannahooajaks jalad ning kõhu siledamaks peaksid muutma. Kuigi testijad suurt kaalulangust endale eesmärgiks ei seadnud, jäädi mõlema tootega väga rahule. Nahk oli juba kahe nädala möödudes pringim ning venitusarmid muutusid vähem märgatavaks.

Leocrema kiiretoimeline tselluliidigeel

* Olen geeli kasutanud veel liiga vähe aega, täpsemalt kaks nädalat. Aga selle vähese aja kohta võin öelda, et jalgade nahk on pehmem ja siledam. Teadlikult olen hakanud rohkem ka liikuma ja päevas vähemalt 2 liitrit puhast vett jooma. Jaldadele on see geeljas kreem väga hea. Minu meelest on see õhtu lõõgastavaim kogemus, sest geeli värskus äratab jalad uuesti ellu. Geel ei jää jalgadel kleepuma, vaid imendub kenasti nahka. Jalgu kreemitan nii hommikul, kui õhtul. Paaril korral nädalas teen teadlikult jalgadele ka kuivharjamist, mis paneb mu vereringe käima ja ennetab samamoodi tselluliiti. Kuivharjamine + geel koos on ideaalne kombo oma keha eest hoolitsemisel.

* Tegin enne tselluliidikreemi kasutamist oma jalgadest pildi, et võrrelda hilisema tulemusega. Paar nädalat olen geeliga määrinud jalgu ja ka käevarsi. Tegemist on väga põneva geeli ja kogemusega. Esialgu peale kandes on tunne jahe ja värskendav. Mõne aja pärast aga lähevad määritud kohad soojaks.
Geelil on väga meeldiv lõhn. Ma ei tea, kas nii lühikese ajaga peabki suuri tulemusi nägema, aga nahale on senine kreemitamine väga meeldinud. Nahk on jalgadel ja kätel nagu heledam ja värskem. Ühtlasem.

* Kasutan seda geeli hommikul ja õhtul. Hommikul lihtsalt määrin ja hõõrun tsellugeeli kintsudele kuidagmoodi sisse. Aga õhtul võtan tõsisemalt ette. Määrin kintsud geeliga ja seejärel... mul on kunagi TopShpist ostetud massaažiaparaat, millega määrimisjärgselt töötlen kumbagi 15 minutit. Telekat vaadates. Tunnetest: On selline hea tunne, et hoolitsen enda eest. Tselluliiti  on mul kintsudel silmnähtavalt, kindlasti juba oma 3. aste. Ma usun, et see päris silmapete pole, aga tõesti, tundub küll, et tasa-tasa silenevad. Meeldiv lõhn ja mõnna tunne pealekauba.

 

Leocrema intensiivne salendav kehakreem

* Olen kreemi kasutanud 2,5 nädalat ja on näha, et nahk on pringib ja rohkem toonuses. Kreemi algul peale kandes on see külm. Tegemist on väga meeldiva lõhnaga ja sisse määrides ei jää nahk kleepuv. Imendub kenasti sisse. Esimestel päevadel tundsin, et peale kreemitamist oleks nahk nagu õhetama hakanud, oli tunda, et toimib. Vooümbermõõtu ma küll mõõtnud ei ole, kuid kena liivakellafiguur on kenasti esile tulnud.
Teadlikult hakkasin ka igal hommikul sidrunivett jooma. Ka see viib kehast mürke välja ja alandab kehakaalu. Meeldib see, et toode sisaldab kofeiini, punase päevakübara ekstrakti ja sellerit.

Ma olen selliste kreemide maailmas üpris skeptiline ja nii ka selle kreemi puhul. Küll aga märkasin kohe pärast esimest kasutuskorda, et nahk reitel oli eelnevaga võrreldes kuidagi siledam ja noorem. Kreemi tekstuur oli nii mõnus, et määrisin seda ka mujale kehale.
Kusagil nädala möödudes märkasin aga juba ka erinevusi ümbermõõdus ja naha krobelisuses. Suurt tsellukat ega pakse jalgu pole mul kunagi olnud, aga siiski ebatervislik söök ja treenimatus teeb ka jalgade naha pisut lodevaks ja apelsinikoorekaks. Just nimelt see kerge lodevus kadus selle kreemiga ära ja seda ilma liialdamata - see tõesti toimib.
Paari pärast olid jalad sellised, nagu tegeleksin regulaarse trenniga. Ma ei oska öelda, kas tugeva tselluloidi ja/või  ülekaaluga inimestel see toimiks, kuid väikesed vead parandab see tõesti üsna kiiresti ning olen tootega väga rahul!

* Kui peale kandsin, siis hakkas nahk koheselt n-ö õhetama. Ja see tunne tekkis iga kord, kui kreemi peale kandsin (õhtuti).
Ma siiski ennast enne kreemi kaustama hakkamist ei mõõtnud, nii et peale paarinädalast kreemi pelaekandmist ei saa ümberõõdu (vähenemise) suhtes seisukohta võtta. Küll aga võin öelda, et nahk on küll palju pehmem. Ehk veel paari nädala möödudes saab näha ka 1 cm kadumist kõhult.

* Mulle väga meeldis selle kreemi lõhn, tõsiselt hea ja mitte väga tugev, kuid meeldiv. Olen ka varasemalt analoogseid kreeme kasutanud, kuid pole väga suurt muutust täheldanud. Selle kreemiga määrisin end igal õhtul enne magamaminekut ja nahk oli tunduvalt rohkem pingul ja siledam. Lisaks ma märkasin, et venitusarme ei ole niivõrd näha.
Mulle meeldis ka väga õrnalt õhkav tunne, mis tekkis peale kreemi nahale kandmist. Kreem imendub hästi ja kindlasti võiks seda masseerivate liigutustega peale kanda, see teeb ka head ebatasasustele. Kavatsen kindlasti jätkata selle kreemi kasutamist - kes teab, millised võivad tulemused juba suveks olla?

* See kreem asendas mul kaks nädalat väga hästi kõiki teisi kehakreeme. Mõnusalt niisutav, hea lõhnaga ning annab hea värskuse nahale. Mingit kaalukaotust ma endale eesmärgiks ei seadnud. Toitusin ja elasin oma tavapärast elu. Toode meeldis mulle ka ilma kaalu kaotamata. Jätkan, et mõnusat tunnet igal õhtul saada.

 

Ühinenud Ajakirjad

Sarnased artiklid