Vaata: need on Eesti kõige kaunimad kodud

Ühinenud Ajakirjad
Aasta kodu • 2500 € Swedbankilt Karin Jürisalu ja Siim Tarvise kodu Kopli asumi tsaariaegses kortermajas

Konkursil "Kodu kauniks" on aastate jooksul aasta kodu tiitliga pärjatud vägagi eriilmelised kodud - olgu selleks siis noore pere põhjamaiste mõjutustega korter, luksuslike nootidega vürtsitatud elamine Koplis või hoopis talumaja.

Head lugejad, siin teie ees mõned konkursil "Kodu kauniks" tiitliga "Aasta kodu" pärjatud kodud: perekond Alberti kodu Vääniku talus,  kaunis eramu Pärnus,  Anna, Algo ja Pääreni kodu Kurtnas ja väike, ent luksuslike nootidega kodu Kopli asumis.

Äkki elad just Sina Aasta kodus 2017? Osale konkursil ja võida 2500 eurot!

Aasta kodu võib olla suur või väike, maja või ühetoaline korter, asuda maal või linnas, aga üks on kindel – see kodu särab kõiges. Selles on stiili ja elegantsi, nii lihtsust kui ka osavalt lahendatud keerulisemaid väljakutseid. See on mõnus ja hubane kodu, mida omad armastavad ja võõrad imetlevad ning kus igaühel on hea olla. Selle või mõne muu toreda preemia võitmiseks saada meile meiliaadressil [email protected] kaaskiri ja vähemalt 8 fotot oma kodust. Aasta kodu 2017 premeerib 2500 euroga Swedbank. Vaata lisa konkursi kodulehelt!

Sarnased artiklid