VOH seebid - puhas loodus ja hoolivus

Sisuturundus
VOH käsitööseebid. | Ühinenud Ajakirjad

Seebid, mis valmivad käsitööna ja väikseste partiides, on tehtud hoolivuse ja südamega.  Naturaalsed koostised peaksid sobima kõigile. Testijad proovisid omal nahal järele.

 

Kohvi-Greibi seep


100% naturaalsed koostisosad (oliivõli, kookosrasv, palmiõli, rafineerimata päevalilleõli, kastroolõli, jahvatatud kohv, greibi eeterlik õli, limonene).
Väga mõnus seep. Veega kokku puutes vahutab hästi. Kehale jäävad mõnusad kohviterad, mis nahka masseerivad.
Selline ergastav kogemus. Kohvi-greibi seepi kasutan hommikuti ja üle kogu keha, annab päevale toonust juurde. Veel rohkem meeldiks see, kui keha jääks pärast ka kohvi järgi lõhnama.
Mõnusalt pehmelt kooriv, samas nahk jääb pehme.

 

Roosa savi seep


100% naturaalsed koostisosad (oliivõli, kookosrasv, palmirasv, rafineerimata päevalilleõli, kastroolõli, roosa savi, magusa apelsini eeterlik õli, limonene).
Kõikidest seepidest on minu kindel lemmik roosa savi seep. Roosa savi on eriti kasulik neile, kellel on tundlik ja kuiv nahk. Seda seepi kasutan üle kogu keha. Veega kokkupuutes hakkab mõnusalt vahutama ja seebivaht on mõnusalt siidjas. Seep sisaldab apelsini eeterlikku õli, mis on väga mõnusa aroomiga.
Kiidan seebi konsistentsi – seep ei lähe hiljem plögaseks. Pärast kasutamist ja kuivamist jääb vormis toode. Igati asjalik lahndus on see, et pärast kasutamist saab seebi riputada kuivama ning seda on mõnus järgmisel korral võtta.
Mulle väga meeldis, valikutest lemmik.

 

Rohelise savi seep


100% naturaalsed koostisosad (oliivõli, kookosrasv, palmirasv, rafineerimata päevalilleõli, kastroolõli, roheline savi, bergamont eeterlik õli, limonene, linalool).
Väga mõnusa koostisosaga seep, on antiseptilise toimega aga hea on see, et peale pesemist ei jää nahk kuiv. Proovisin pesta nii nägu, kui keha. Mõlemale sobilik. Peale rohelise savi seebi kasutamist on nahk pehme. Kegelt meenutab see seep oma lõhna poolest lapsepõlves kodus olnud rohelist seepi. See oli ka selline libe ja tõhus, sai kõike pestud, nii ennast, kui ka vajadusel riideid. Veel meedib see, et seep ei jää „plögane“.

 

Lõhnatu kookose seep


100% naturaalsed koostisosad (kookosrasv, palmirasv, oliivõli, kastoorõli).
Seebivaht on väga mõnus ja pehme. Peale pesemist on nahk siidine. Meedlib see, et eei jää lõhna, on naturaalne naha lõhn. Sobib väga hästi lapsi kookos seebiga pesta, kuna on õrn ka lapsenahale.
Kui käsi pesta, siis on hea, et ei kuivata nahka. Peale pesemist ei teki kätele kiskuvat tunnet.

 

Kooriv seep jalgadele Rhassoul savi ja pimsskiviga


100% naturaalsed koostisosad (sheavõi, kookosrasv, palmirasv, oliivõli, rafineerimata päevalilleõli, kastoorõli, pimsskivi, Rhassoul savi, piparmõndi eeterlik õli, limonene).
Väga mõnusalt kooriv seep jalgadele. Teeb karedad jalatallad mõnusalt pehmeks. Jalatallad on peale selle seebiga pesemist nii pehmed, et kreemitama enam ei pea. Jalad ka kuidagi õhkavad peale pesemist, seda vast tekitab piparmündi eeterlik õli.
Jalaseep lõhnas algul piparmündi järele, hiljem see lõhn jäi nõrgemaks. Jalaseep meeldis seepärast, et just lõhna poolest meenutas piparmündiga jalahooldustooteid, mida ei viitsi paraku kasutada.
Ja veel meeldis seebi kuju: niisugune suure tableti moodi, ka kaasa võtmiseks kuhugi. Kooriv jalaseep on väga vajalik toode just nüüd vastu suve, kui jalad korras peavad olema. Soovitan!
 


Aktiivsöe sügavpuhastav seep näole


100% naturaalsed koostisosad (kookosrasv, sheavõi, oliivõli, rafineerimata päevalilleõli, kastoorõli, aktiivsüsi, teepuu eeterlik õli, limonene).
Väga mõnus „must“ seep. Selle seebiga saab nalja ka, nägu pestes algul vaatad, et lähed veel mustemaks, sest tegemist on ikka söe seebiga. Kuivema naha puhul jääb peale näopesemist nahk natukene kiskuma, peab pärast kreemitama aga rasuse naha puhul on ideaalne toode. Seebi sees on mõnusad terad, mis aitavad meigijääki eemaldada ja kindlasti puhastab ka sügavuti.

 

Luksuslik sheavõi seep

 

100% naturaalsed koostisosad (kookosrasv, sheavõi, oliivõli, rafineerimata päevalilleõli, kastoorõli, palmirasv, laimi eeterlik õli, citral limonene).
Sheavõi mitte ainult ei toida nahka vaid ka ravib. Seep leevendab sügelust, ärritust ja on väga hea naha taastaja. Väga siidine ja mõnusa vahuga seep. Sama hea, kui kookose seep. On ideaalne toode kuivale nahale. Selle seebiga sobib pesta nii keha, kui ka nägu. Kui ainult käsi pesta siis teeb käed pehmeks ja siidiseks, annab kätele heaolu tunde. Sobib hästi ka kõige tundlikumale nahale.


Lõhnatu kookose seep käsnas

Geniaalne leid. Kaks ühes toode. Võtad ja kohe saad ka pesukäsnana seda kasutada. Mõnus ümber käe panna, pesta ja siis kotikesega koos kuivama panna. Kaunis kotikene, mida saab ka hiljem kasutada. Tore, et on mõeldud sellele, kuidas elu lihtsamaks muuta. Kasutamisel üks minu lemmikuid.

Rohkem infot SIIT.
Facebook
 

 

 

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid