Yxes ripsmeseerumiga kasvatan 8 nädalaga uhked ripsmed

Sisuturundus
Tootja

Mul õnnestus proovida ja katsetada Yxes ripsmeseerumit, mis lubab 8 nädalaga ilusamad, lopsakamad, tervemad ripsmed kasvatada. Vaatme, mis juhtuma hakkab!

Esimene nädal

Ütlen kohe, et esimesel nädalal mul sellesse küll usku ei ole, no võib-olla natuke midagi ehk teeb, aga see, et ma saan endale ilusad "vasikasilmad", seda ma täna veel ei usu. Saan öelda seda, et ma ei ole mitte kunagi varem mitte ühtegi ripsmeseerumit proovinud, olen nii-öelda tõeline katsejänes, kes täna millessegi ei usu. Seega on väga põnev, kas tõesti?

Kuidas ma siis Yxes ripsmeseerumit kasutan ?

Kasutan ripsmeseerumit nii, et õhtuti võtan meigi maha ja siis panen peale ripsmeseerumi. Toodet on väga mugav peale kanda, kuna tegemist on laineriga. Laineriga tuleb tõmmata joon silmalao peale ja lasta kuivada. Toode on mõnusalt pehme ega tekita punetust või kipitus tunnet.

Esimene nädal - suured ootused. | Ühinenud Ajakirjad

Teine nädal

Olen toodet kohusetundlikult igal õhtul oma ripsmetele kandnud. Olen elevil - kas on näha juba miskit ? Tuleb tõdeda, et kui ma hommikuti ripsmed ripsmetuššiga värvin, siis on need küll veidi pikemad, kui varem. Mu arvamus hakkab juba muutuma - Yxes ripsmeseerum vist tõepoolest töötab....
Ootan põnevusega kolmandat nädalat.

Vahepeal saab vaadata videost, kuidas ripsmed kaunimaks saada.

Teine nädal - kas midagi juba on näha? | Ühinenud Ajakirjad

Yxes ripsmeseerum

Kolmas nädal

Ripsmeseerumit olen kasutanud absoluutselt igal õhtul ja nüüd saab näha ka väikestviisi tulemust. Hommikul, kui ripsmed ära värvida, on need küll pikemad. Ripsmetušši ma vahepeal vahetanud ei ole.

Ma olen ikka siiani tõsiselt lummatud, et kas tõepoolest see seerum kasvatab ripsmeid ? Vastus on: jah, kasvatab! Olen kärsitu ning 8 nädalat võiks juba läbi saada ja näha siis tõelist lubatud tulemust.

Kolmas nädal. | Ühinenud Ajakirjad

Kuues nädal

Ripsmete kasvatamine käib jätkuvalt hooga edasi. Käsil on siis hetkel 6 nädal. Kas on erinevus, vaadake ja võrrelge eelmisi pilte!
Sõbrannad on juba küsinud mitmeid kordi, et mis ripsmetušši ma kasutan, et mul on pikad ripsmed. Ka minu elukaaslane ütles, et mul on nii ilusad suured silmad. Meelitused mulle meeldivad!
Ripsmed tunduvad tugevamad ja välja langemist on ka vähem. On tunne, et ripsmed on toidetud ja elujõulisemad.
Jäänud on veel 2 nädalat ja vaatame siis, kas lõpuks saan lopsakate ripsmetega "vasikasilmad" või mitte.
Pildil on ripsmed värvitud.

Kuues nädal. | Ühinenud Ajakirjad
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid