2 nädalat MaxeyBrow kulmuseerumit: tulemuseks tihedamad kulmud ja tühjad augud on kadunud

Sisuturundus
Ühinenud Ajakirjad

Vaadates oma hõrenevaid ja viletsaid kulme, mõtlesin, et midagi tuleb olukorra parandamiseks ette võtta, kui ma paari aasta pärast ei taha lasta kulme tätoveerida. Otsides ja uurides võimalikke lahendusi leidsin idee proovida kulmuseerumit. Mõeldud, tehtud.
 

Minu kulmud on viimased 5 aastat olnud üsna kehvakesed. Ilmselt on oma osa mänginud siin pidev kitkumine ja ka keemiline värvimine. Aga ka see, et minul on üleüldiselt kehv ja hõre karvastik. Kulmukarvu on aja jooksul selgelt jäänud vähemaks ning tekkinud on ka tühjad kohad ehk karvavabad augud. Olukord tegi mulle tõsist muret, et mis saab edasi? Eks vanus ka mängib juba oma rolli.

Muidugi soovisin kulmukaari tihendada ja soodustada kulmukarvade kasvu. Selleks leidsin ja otsustasin proovida MaxeyBrow kulmuseerumit. Olin kuulnud, et mõned tuttavad on proovinud ripsmete kasvu soodustamiseks vastavat ripsmeseerumit ning see on edukalt toiminud. Miks ei peaks siis kulmuseerum kulmudel toimima.
Esialgu olin suhteliselt umbusklik, et kas see ikka aitab ja kuidas see ikka peaks minu kulme tihendama.
Aga alustasin algusest ja proovisin teha nii, nagu ette nähtud.
Igal õhtul puhastasin näo ja kulmud korralikult ära ja kandsin kulmudele seerumit. Esialgu kartsin, et ehk tekib nahal mingi allergiline reaktsioon. Õnneks ei tekkinud, ei kipitanud, ei punetanud. Toode sobis väga hästi. Seerumi peale kandmisel tekkis isegi mõnus jahutav tunne.
Muidugi ootasin õhinaga  tulemusi juba 7 päeva möödudes. Peab siiski rohkem kannatust varuma. Ilmselt sõltub tulemus ka inimese eripärast – kellel on jõulisemad ja paksemad karvad, sellel on ka tulemus kiiremini näha. Minul on heledad ja õhukesed nii juuksed, kulmud kui ka ripsmed.
Aga pärast 2 nädala möödumist võisin küll rõõmust hõisata. Tõepoolest on kulmude sisse tulnud tihedalt palju väikesi peenikesi valgeid karvu.  Loodetavasti need kasvades muutuvad jõulisemaks ja paksemaks ning ka veidi tumedamaks. Igal juhul olen väga lootusrikas, et nendest tärganud peenikestest karvadest kasvavad korralikud kulmukarvad. Heledad karvakesed on kasvanud ka kulmukaare ülaosas, kus varem polnud midagi. Kui kõik õnnestub, siis saan tulevikus oma kulmukaart n-ö kõrgemaks tõsta.

Täheldasin veel, et senised kulmukarvad on ka muutunud jõulisemaks. Jätkan kindlasti veel järgmised 2 nädalat seerumi peale kandmist ning loodan, et kuu ajaga olen saanud endale normaalsed kulmud, mida ei pea iga päev tüütult pliiatsiga parandama. Igal juhul on tegemist kvaliteetse seerumiga, mis aitab kulme täidlasemaks muuta. Pärast kulmude turgutamist on mul juba plaan paigas – peaks proovima ka ripsmete tihendamise seerumit. Ootused on ka siin suured.

Lähemalt saad infot SIIT.

Ühinenud Ajakirjad
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid