3 head põhjust sõpradega kokku kolida

kodus.ee
Sõpradega korterit jagada võib ka siis, kui kool läbi. | Shutterstock

Kõik on uus septembrikuus, koolid hakkavad taas pihta! Kes pole veel endale elamist leidnud, võib vabalt sõpradega kokku kolida - õigupoolest pole midagi imelikku sõpradega korteri jagamises ka pärast seda, kui ülikooligi läbi. Kodus.ee toob ära korterijagamise 3 eelist.

1. Saad odavamalt ja parema korteri

Üksi vaevalt jõuaksid Tallinna või Tartu kesklinnas esinduslikku möbleeritud korterit üürida, muu ilma suurlinnadest rääkimata - koos on kergem üüri maksta. Säästetud raha eest võid endale midagi head lubaba, koos välja lõbutsema minna vms.

2. Õpid uusi asju

Korterikaaslased võivad sulle õpetada uusi asju - näiteks söögitegemist või mõnd instrumenti vms. Samuti on koos kaaslastega motiveerivam trenni teha. Kui su korterikaaslased on teisest rahvusest, teed tutvust nende kultuuriruumiga.

3. Koos on fun

Koos on lõbusam kokata ja süüa, õhtuid veeta, väljas käia - laiendad ka oma tutvusringkonda ning üksindus ei kipu kallale. Samuti on sul alati keegi, kellele toetuda ning kellelt abi paluda. Kooliaja korterikaaslastest võivad saada sõbrad kogu eluks - ära lase võimalust käest!

Sarnased artiklid