5 lihtsat nippi, mis toovad kohe hea tuju

kodus.ee
hea tuju
Mõned lihtsad nipid aitavad tuju parandada | Shutterstock

Vihma sajab, taevas hall, kõik tundub hale ning rõõmutu? Nende lihtsad nipid mõjuvad nagu suhkrutükk ja pööravad paha päeva kohe paremaks!

Lillekimp | Shutterstock

3 V: Värve, värskust ....

Too ellu värvi! Olgu see siis mõni riidetükk või sisustusasi, kasvõi kimp lilli: rõõmusta end millegi värske ja värvilisega. Lemmikvärv toob alati naeratuse suule!

Murra mustreid: tee miskit teisiti! | Shutterstock

.. ja vaheldust

Murra oma igapäevarutiin, tee midagi teistmoodi. Kui näiteks oled iga päev trenni läinud, mine selle asemel sõbraga kinno.

Riidekapi koristus | Shutterstock

Tehtud!

Säti igasse päeva üks väike eesmärk, tee see ära ja tunne rõõmu! Ära haara kohe liiga suurt tükki - näiteks ei pea sa kohe kogu elamist ära koristama, piisab ka kapist, lauast või riiulist. Võta ette üks retsept ja valmista see toit. Pane paika tänane trennieesmärk ja ületa see. Võimalusi on tohutult!

Mõtle positiivselt! | Shutterstock

Mõtle positiivselt, jaga head

Ütle endale iga päeva alustades: "Ma olen suurepärane, ma armastan ennast ja maailma, mind ootab ees tore ja hea päev, mul läheb kõik hästi. Ma saan kõigega hakkama." Lausa uskumatu, kui palju me saame ise oma mõttemaailma positiivsusele suunata. Ja ära unusta naeratamist! Sinu naeratus toob rõõmu. Ja kallista inimesi, keda hoiad ja armastad - hea jagamine toodab head!

Ära ümbritse end negatiivsete inimestega | Shutterstock

Ei õelusele!

"Et püsida iginoor ja kaunis, vabane mürgistest inimestest!" kõlab filmikaunitar Susan Sarandoni soovitus. Nii see on, õnnelikud inimesed on sellest ammu aru saanud ega ümbritse end ebameeldivate inimestega. Kui ka sinu tutvusringkonnas on neid, kes su meele pidevalt mõruks muudavad, kaikaid kodaratesse loobivad või kasvõi väikeste halvustavate kommentaaridega torkavad, saada nad kukele! Õnnelikud inimesed oskavad hinnata tõelise sõpruse väärtust ega ümbritse end inimestega, kes neile tegelikult ei meeldi (ja kellele nemad ei meeldi).

 

Sarnased artiklid