5 nippi su lemmikspordi toetamiseks

Sisuturundus

Sport on meelelahutus, mis on vallutanud miljonite inimeste südamed. Me nägime, kuidas Rally Estonia ajal suur hulk eestlasi Ott Tänakule kaasa elas nii raja ääres kui ka kodudes. Sporti toetatakse südamest ja fännikultuur on arenenud spordiga käsikäes. Spordialasid, mida toetada, on palju. Oma lemmiku leiab igaüks. Mis siis on need võimalused, kuidas saab toetada oma lemmiksporti? Siinkohal toomegi selleks välja 5 võimalust.

 

1. Jälgi spordiülekandeid telerist

Teleri vahendusel spordiülekande vaatamine on mugav. Halva ilma korral saad nautida meelelahutust otse diivanilt. Enamasti on telekanalitel spordiülekandeid kommenteerimas oma ala spetsialistid.  Nii võib saada võistlust jälgides palju huvitavat infot sinu lemmiksportlase või meeskonna kohta, mida sa enne ei teadnud. Telerist spordi jälgimisel on tihti eeliseks ka parem ülevaade toimuvast. Telepilti salvestatakse paljude kaameratega ja sa võid märgata rohkem kui staadionil kohapeal olles.

 

2. Spordiennustused

Kihlveod ja panustamine on sporti saatnud selle aegade algusest. Ei ole midagi halba, kui vastutustundlikult panustada oma lemmikmeeskonna toetuseks. Eestis on mitmeid portaale, näiteks online kasiino Supercasino, mis võimaldab panustada kümnetele erinevatele spordialadele: jalgpall, jäähoki, ralli ja võistluskunstid on ainult vähesed neist. Omade poolt panustamise võimalus on loodud ka tänapäeval aina enam populaarsust koguvale e-spordi austajatele.

 

3. Osta fännitooteid

Kui sul on sport juba südames, siis ühel hetkel võid tahta endale midagi, mis sinu kirge ka väliselt välja näitaks. Just selleks on loodud fänniatribuutika. Vahva nime alla koonduvad fännisärgid, meeskonna värvides sallid, mütsid, kruusid ja isegi voodilinad. Fännide suur armastus spordi vastu on lasknud loovusel lennata ja välja on mõeldud sadu erinevad esemeid, mida üks andunud spordifänn võib enda lemmikmeeskonna toetuseks soetada. Fänniatribuutika ostmiseks on Eestis mitmeid laia valikuga e-poode.
 

4. Mine võistlusi vaatama

Miski ei ole võrreldav atmosfääriga, mis kerkib võistlustel kohapeal. Kaasaelajate hõisked ja ergutused ning võimalus lemmikuid oma silmaga näha on elamus omaette. Võistlust kohapeal vaadates võib sul vedada ning kohata oma lemmikut ja autogrammigi saada. Õiget fänni ei morjenda vihm ega tuul, ole valmis trotsima ka ilma!
Spordivõistlusele minnes saad end oma fänniatribuutikaga ehtida ja omadele kaasa elada. Paljudel sordialadel on väljakujunenud klubihümnide ja toetuslaulude laulmine. Köhi aga kurk puhtaks ja haara võimalusel sarvist! See on kõige ehedam omade toetamine!
Soovitan kasutada loovust, et teha elamus eriliseks: valmista isetehtud toetavaid loosungeid või soeta vahva vile, millega sportlastele hoogu juurde anda. 
 

5. Jälgi oma lemmikuid sotsiaalmeedias

Suurepärane võimalus oma lemmikute toetamiseks on nende sotsiaalmeedia kanaleid jälgida. Nii saad sa näha, kuidas su lemmikud treenivad, toituvad ja millega vabal ajal tegelevad. Sportlased on suuremeelsed ning tihti loovad nad heategevusprojekte ja kampaaniaid. Samuti jagavad nad sotsiaalmeedias erinevaid toetusprojekte, milles osalevad. Tihti on ka fännidel võimalik oma panus anda. Nii saavad sportlastelt toetusi mitmed laste abistamiseks loodud organisatsioonid, koolid, haiglad ja turvakodud. Ole heatahtlik fänn ja aita abivajajat.

Spordi toetamine võib kujuneda meeldivaks tegevuseks, millest võib osa võtta kogu perega. Niisugune harjumus võib kesta põlvest põlve ja anda eeskuju ka järeltulevatele põlvedele. Ole truu ja mõistev toetaja, sest mitte alati ei pruugi su lemmikud võita. Toeta omasid ka siis, kui neil on raske ja võidud ning edu on raske tulema. Pühendunud toetusele järgnevad jälle võidud ning rõõmuhõisked!


 

Sarnased artiklid