Vaata, mida pakub messi "Ehitus ja sisustus 2017" ehitusala

kodus.ee
Ehitus ja sisustus 2017
Tartus toimub mess "Ehitus ja sisustus 2017". | kodus.ee

Tartus jätkub kuni lapäeva, 14. oktoobrini mess "Ehitus ja sisustus 2017". Eesti pikima traditsiooniga ehitusteemalisel messil esitletakse tänavu rohkem kui 140 ehitus- ja sisustusvaldkonna ettevõtet, mess on muutunud järjest rahvusvahelisemaks.

Messi Ehitus ja Sisustus projektijuhi Anders Urbeli sõnul on esindatud üldehitusega seonduv ehitusmaterjalidest küttelahenduste ja tööriistadeni ning viimistlusvahendid, mööbel ja sisustuselemendid. “Mess on temaatiliselt väga lai ning pakub uudistamist spetsialistidele ja tavakülastajatele. Nii uutel kui ka vanadel ehitusmessil käivatel ettevõtetel on esitleda palju uudistooteid,” lubas korraldaja. Tänavu on mess Ehitus ja Sisustus võrreldes varasemate aastatega ka rahvusvahelisem.

Lisaks kodumaistele ettevõtetele on esindatud ka Läti, Leedu ja Saksamaa firmad. “Kindlasti annavad välisettevõtted messile sisukust juurde, tuues publiku ette kaubamärke, mida varem pole Tartu ehitus- ja sisustusmessil esitletud,” märkis Urbel ning lisas, et välisfirmasid on kohal kümmekond. Igal messipäeval saab kuulata ka ulatuslikku seminariprogrammi. Messil on esindatud ka kõik see, mis üldehituse ja kodusisustuse vahele mahub ehk saunatemaatika, kasvuhooned ja muu taoline. Messil näidatakse kohalike ettevõtete toodetud saunamajakesi ja kümblustünne, tänavu pannakse suurt rõhku ka veesilmadele – veega täidetakse nii basseinid kui mullivannid. Omaette vaatamisväärsus on korraldaja sõnutsi kindlasti aiatiik, kus ujuvad enam kui tuhat eurot maksvad kalad.

Kui ehitustemaatika katab Tartu messikeskuse A- ja B-paviljonid, siis C-paviljon on täiel määral sisustustemaatika päralt. Vaata disainialal pakutavat siit!

 

 

Sarnased artiklid