5 võimalust tuua kööki rohkem värvi

kodus.ee
värviline, köök
Kas igatsed kööki rohkem värvi? | Shutterstock

Vaoshoitud valge või äärmisel juhul must-valge vaimustuses Eestis ei kohta värvilist kööki just ülearu tihti. Aga miks mitte põimida kargesse põhjamaisesse julgelt värvilisi noote, mänguliselt möllata?

Värvilised kapiuksed ja tagasein

Köögikappide uksi on üsna lihtne vahetada või üle värvida, miks mitte otsustada siin mingi värvi kasuks? Aga põnevat mänguruumi värvide ja mustritega pakub köögi tagasein ehk alumiste ja ülemiste kappide vaheline seinaosa tööpinna taga. Miks mitte katsetada seal värvide või näiteks põnevamustrilise tapeediga, mis kulumiskindla veebaasil põrandalakiga üle lakitud? Ka värvilised keraamilised plaadid pole kugugi kadunud. Eriti vahva värvilise nüansi lisavad aga julgetes värvides või mustrilised kapinupud!

värviline, köök
SMEG värviline külmkapp | Shutterstock

Värvilised kodumasinad ja valgustid

SMEG värvilised külmkapid on puhas klassika, aga ka KitchenAid jt hiilgavad värviliste mikserite, multikeetjate, rösterite ja muuga. Samuti või värviliseks aktsendiks olla köögivalgusti .

Tekstiilid

Miks mitte tuua sisse värvilaike kardinate, laudlinade, käterätikute , pajakinnaste näol? Või hoopis riputada riiuliserva vanaema värvilise tikandiga linikud või kapiuks värvilise kardinaga asendada? Ole julge ja lase ideedel lennata!

värviline, köök
Avatud köögis võib vabalt kunsti eksponeerida | Shutterstock

Kunstilooming

Köök, eriti kui see on elutoga ühendatud, võib vabalt olla ka kunsti eksponeerimise koht. Miks mitte seada avatud kööki välja moodne kunst, väiksemaid popkunstiteoseid, aga ka oma järeltulijate kunstitöid? Loobu seinakappidest ning tee hoopis stiilne galeriisein!

värviline, köök
Värvilised nõud | Shutterstock

Nõud

Kõige lihtsam, kergem ja parem võimalus köögile kiireks värvisüstiks on mõistagi nõud. eksponeeri neid avariiulil või klaaskappides - viimane, muide, on tõusev trend!

Vaata ka selle nõukaköögi ägedat ümbersündi!

Sarnased artiklid