Anneli Kannus: "Ujun sageli vastuvoolu"
Siiri Lelumees
Anneli pere on juba harjunud sellega, et tal on kogu aeg kiire, olenemata sellest, kas on koroonaaeg või nõuab tähelepanu tavatöö. | Olga Makina

Eesti Õdede Liidu president, õde, õpetaja, juht ja kogemusnõustaja, lisaks ka ema ja abikaasa Anneli Kannus on naine, kelle sees pulbitsevat energiat ja teotahet jaguks lausa mitmele inimesele. Teda kannustab usk, et ajab õiget asja, millest lõppude lõpuks võidavad kõik: nii patsiendid kui ka õed, nii tervishoiusüsteem kui ka riik tervikuna. Et inimesed oleksid tervemad.

Väiksena unistas Anneli Kannus hoopis õpetaja elukutsest. "Olen esimesest klassist saadik tahtnud olla õpetaja. Aga tol ajal ei olnud Tartus võimalik veel õpetajaks õppida. Seda sai teha vaid Tallinna pedagoogilises instituudis ja Tallinnasse ma minna ei tahtnud.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid