Aurusaun on tervisele kasulik!

Sisuturundus
Hafro-Geromin

Tänu suurele niiskusesisaldusele ja kuumusele on aurusaun tõhus terviseparandaja selliste hädade korral nagu bronhiaalastma, bronhiit, ülemiste hingamisteede katarr, köha, häälekähedus ning liigeste piiratud liikumine või liigesevalud.

VANNITUBA.EE

Aurusauna on paigaldatud selle sauna kõige tähtsaim detail - aurudüüs. Sealtkaudu imbub kabiini peaaegu vee keemistemperatuuril olev aur. Aurudüüsi on võmalik ise lisada ka aroomiainet.

Aurusauna mõju on suurim temperatuuride vahemikus 43...46 ºC ja kindlasti üle 100%se suhtelise õhuniiskuse juures. Sellepärast ollaksegi aurusaunas pidevalt sooja udupilve sees.

Aurusanas on võimalik ise temperatuuri reguleerida (maksimum 60 kraadi) ja samuti ka paika panna tööaega (soovitud ajal lülitab ise ennast välja).

Tugiprotseduurina on aurusaun kasulik ka inimestele, kellel on unehäired, häiritud naha verevarustus, kuiv ja pragunenud nahk, lihaspinged ja tundlikkus äkiliste temperatuurimuutuste suhtes.

Naha aurutamine aitab vabaneda igapäevastest pingetest, lõdvestuda ning taastuda. Parandab üldist kehalist ja vaimset heaolu ning aitab koguda uut jõudu. Niiske kuumus stimuleerib hästi nahaaluste veresoonte verevarustust ja puhastab intensiivselt nahka. Avanevad naha poorid, eemalduvad surnud naharakud ja mustus ning nahk muutub pehmeks, puhtaks ja siidiselt siledaks.

Eriti praegusel jahedal ja niiskel ajal on aurusaun tervisele eriti kasulik.

Aurusaun:

  • suurendab järsult kudede ja rakkude hapnikuvarustust
  • kiirendab keha vereringet, hapniku- ja toitainevarustust
  • aitab põletada 400-600 kalorit iga saunaskäiguga
  • suurendab kasvajate kärbumistegurit kuni 500 korda
  • eemaldab kehasse kogunenud toksiinid. Sellised nagu pestitsiidid, ravimijäägid, happelised jäätmed ja palju muud
  • stimuleerib immuunsüsteemi
  • hävitab baktereid ja viiruseid
  • lõdvestab lihaseid ja vabastab need pingetest.

Vannituba.ee pakub Itaalias valimistatud aurusaunu tootjalt „Hafro Geromin” (Geromin Grupp)  ja Leedu  aurusaunu „Constar” (Etovis). Tooteid saab tellida meie salongist Tallinnas Järve keskuses või meie kodulehelt www.vannituba.ee

Itaalia aurusaunad on väga kvaliteetsed, kõik komponendid on valmistatud Itaalias (Hafro Geromini tehas toodab sanitaartehnikat juba aastast 1948). Valikus on erinavate mõõtudega, alates 80x80 kuni 80x120 madala dušialusega aurusaunad. Hafro Geromin aurusaunade hinnad on alates 3210EUR.

Leedu aurusaunad on samuti kvaliteetsed, komponendid tuuakse küll Hiinast (seetõttu on ka hinnad tunduvalt soodsamad kui Itaalia aurusaunadel), aga Leedu tehases Etovis toimub kontroll ja müüki lähevad kontrollitud kvaliteetsed tooted. Valikus on erinevate mõõtudega, alates 90x90 kuni 150x150 vanniga – nii madala kui ka sügava dušialusega aurusaunad. Constar aurusaunade hinnad on alates 890EUR

Aurusauna peab paigaldama oma ala spetsialist või vähemalt inimene, kes on seda tööd varem ka teinud. Vannituba.ee poolt saate ka paigalduse tellida.

Eeltingimuseks on vannitoas veetorude olemasolu (normaalne trassisurve), öeldakse nii et kui segisti töötab, siis töötab aurusaun ka. Samuti peab arvestama sellega, et aurugeneraatori (see seade mis auru teeb) võimsus on üle 2Kw, et ei juhtuks nii et kui üks saunas mõnuleb, ei saa teine pliidil süüa teha, et Teie elamises oleks piisav elektrivõimsus.

Vannituba.ee pakub ka sellist teenust, et meie spetsialist tuleb Teie juurde ja vaatab üle, kas ja kuidas või missugune aurusaun Teie ruumi kõige rohkem sobib.

Rohkem infot aurusaunade kohta  meie salongist  Tallinnas Järve keskuse 0.korrusel- avatud iga  päev 10.00-20.00 või meie kodulehelt www.vannituba.ee (sealt saab ka tellimust vormistada)

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid