Diivan – silmapaistev aktsent sinu koduses interjööris

Furgner
Sisuturundus
Furgneri nurgadiivan Box.

Kuidas valida õiget diivanit?

Tõenäoliselt on uue diivani ostmine üks olulisemaid investeeringuid, mille sa oma kodu jaoks teed. Diivan on elutoa osa, kus lõõgastume, veedame aega perega ja võõrustame sõpru, loeme raamatut või vaatame televiisorit ja mõnikord ka uinume. Seega võta aega diivani ostu planeerimiseks, sest see otsus jääb sinu elu mõjutama aastateks. Et otsustamist lihtsamaks teha, anname sulle järgnevalt mõned näpunäited, mida diivani valimisel silmas võiksid pidada.

Käsitööna Eestis valmiva Furgneri diivanite kollektsioonis on esindatud erinevad mudelid mahukatest nurgadiivanitest privaatsete kahe- ja kolmekohaliste diivanite ning diivanvooditeni välja.

Furgneri klientide üheks lemmikuks on saanud klassikalise disainiga nurgadiivan Como, mis on loodud neile, kes hindavad põhjamaist minimalistlikkust ning praktilist mugavaust.

Furgneri nurgadiivan Como (Grace).

Modernsete joontega diivan Maya sobib kaunistama samuti avaramat elutuba, sest erinevad moodulid annavad võimaluse kujundada täpselt sobiva suuruse ja kujuga diivanit.

Furgneri diivan Maya.

Tugeva trendina otsivad koduomanikud hetkel interjööri soojasid ja positiivseid värve. Furgneri klientide lemmikud on julged toonid, nagu roheline ja kollane. Näiteks nurgadiivani Lente roheline toon on hetkel üks populaarsemaid valikuid diivaniostjate seas. Samas on valged ja helebeežid kangavärvid jätkuvalt kindel valik kodusisustajate hulgas, kuigi nendele sekundeerivad julgelt ka seikluslikumad pruunid ja terrakota toonid.

Furgneri nurgadiivan Lente.

Diivanil Petra, mis võlub oma ümarate vormide ja lopsakate patjadega, muudab sametist kattematerjal üldmulje luksuslikuks ja stiilseks.

Furgneri diivan Petra.

Uute trendide kõrval ei ole kuhugi kadunud ka madalatel jalgadel klassikalisema disainiga diivanid. Nii on Furgneri klientide kindla eelistuse hulgas ülimalt mugav ja pilkupüüdva disainiga diivan Box, mis pakub võimalust mõnusaks puhkehetkeks.

Furgneri nurgadiivan Box.

Enne ostmist võta aega erinevaid diivaneid proovida. Mine kohale mööblisalongi ning istu ja pikuta kasvõi kõigil valikus olevatel diivanitel.

Kõik Furgneri diivanid leiad siit!

Furgneri diivanid valmivad käsitööna Eestis. Värvi- ja kangavalik on rikkalik.

Tarneaeg 5-6 nädalat.

Tule tutvu Furgneri diivanite näidistega salongis Sakala tn 7 või e-poes: Furgner.com

 

Sarnased artiklid