Efektiivne puhastusvahend aitab säästa elektrit ja pikendada kodumasinate eluiga

Sisuturundus
Tootja

Et kodutehnika peaks kaua vastu, tuleb seda hästi hoida. Nii pesumasin kui nõudepesumasin vajavad aeg-ajalt ka ise puhastamist. Kodumasinatesse koguneb aegamisi juukse- ning loomakarvu, puhastusvahendite jäätmeid ja rasva—lõpuks on tunda, et masin lõhnab ebameeldivalt ja ka pestud nõud ja riided ei tundu enam puhtad olevat. Õige hooldamine hoiab masinad puhtad ning tagab neile ka pikema eluea.

Krauss on kodumaine puhastusvahendite firma, mis toodab efektiivseid ja loodussõbralikke tooteid. Kraussi tooted on tavalistest puhastusvahenditest umbes 20 korda kangema toimeaine sisaldusega. Kui varem olid sellise tõhususega tooted kasutuses pigem professionaalsel tasemel—tavakasutajale raskesti kättesaadavad ja kallid, siis Kraussi tooted tulidki turule selleks, et igaüks saaks kodus kasutada efektiivseid puhastusvahendeid.
Supermarketites niivõrd kangeid—96% toimeainesisaldusega puhastusvahendeid ei müüda. Kraussi tooted on sellegipoolest sama ohutud kui teised puhastusvahendid—tooteid kasutades tuleb kinni pidada lihtsalt kasutusnõuetest. Et puhastusvahendid on niivõrd kontsentreeritud, kulub neid koguse mõttes vähem—nii on nende tarvitamine üsna soodne.


Heas korras kodumasin vajab vähem elektrit
 

Kodumasinates soojendatakse vett vastavate elementidega, mis aegamisi aga katlakivi ning puhastusvahendite jääkide alla mattuvad. Sel puhul soojeneb vesi masinas aeglasemalt ning soojendamine võtab rohkem elektrit. Katlakivi ja pesuvahendite jäägid võivad lõpuks põhjustada ka masina läbi põlemist. Kraussi puhastusvahendid eemaldavad katlakivi— tänu sellele töötab masin kiiremini ning võtab vähem voolu.


Tõhus abi ummistunud torude vastu
 

Kraussil on välja pakkuda ka efektiivne lahendus toruummistuste vastu. Just vajadus sellise toote järele panigi praegusele ettevõttele aluse. Ükski tavapoodides müüdav vahend ei suutnud ummistust jäädavalt likvideerida— kui mõni vahend ka sai ummistusest jagu, siis vaid ajutiselt. Nii kaasaski Kraussi praegune tootmisjuht Margus Vainu keemia- ja inseneriharidusega inimesed , et koos välja töötada toimiv torupuhastusvahend. Katsete abil leiti tõhus lahendus, mida nüüd igaüks enda koju osta saab. Aine on efektiivne ummistuste likvideerimisel, kuid sobib ka jäätunud torude avamiseks. Kõik Kraussi tooted on ka desinfitseeriva toimega.

Puhastusained. | Tootja

Puhastusaine pesumasinale
 

Aine sisaldab granuleeritud seebikivi, mis kokkupuutel veega hakkab reageerima. Vahend aitab masinat töökorras hoida ning ennetab ebameeldiva lõhna tekkimist.

Raputa 50g pesuvahendit masina trummlisse ning vali tavaline 60-kraadise veega pesuprogramm. Kasutades vahendit esimest korda, on soovitatav protseduuri korrata mõne päevase vahega 3 korda. Edaspidi võiks pesumasinat puhastada umbes korra kuus.


Puhastusaine nõudepesumasinale
 

Puhastusvahend sisaldab granuleeritud sidrunihapet. Pikendab nõudepesumasina kasutusiga ning hoiab masina äravoolu puhtana.

Vala 50 g pesuvahendit otse nõudepesumasina põhja. Seejärel vali tavaline pesuprogramm 50-65-kraadise veega. Kui kasutad vahendit esimest korda, tuleks protseduuri korrata mõne päevase vahega kokku 3 korda. Hiljem võiks masinat puhastada umbes kord kuus.


Torupuhastusaine
 

Puhastusvahend sisaldab granuleeritud seebikivi. Lagundab tõhusalt nii juuksed, rasva, toidu- kui ka seebijäätmed. Kõrvaldab kanalisatsioonisüsteemidest ka ebameeldiva lõhna.

Raputa 50 g vahendit kuuma veega vaheldumisi kanalisatsioonisüsteemi. Lase sel umbes 5 minutit mõjuda, seejärel loputa rohke kuuma veega. Vajaduse korral korda toimingut. Kraussi kodulehelt leiad torude puhastamiseks ka õpetusvideo. Kõik Kraussi toodete tühjad ja loputatud pakendid on taaskasutatavad.

1. juunist kuni 31. augustini on kõikides Magaziini kauplustes Kraussi toodetel suur suvine soodusmüük.

Kraussi tooteid saab mugavalt ja kiirelt soetada ka nende e-poest.  Samuti müüvad tooteid edasi mitmed teised kauplused Tallinnas, Pärnus ning Kuressaares.

Täpsemat infot Kraussi toodete kohta leiad SIIT.

 

Sarnased artiklid