Fotoklaas annab köögile isikupära

kodus.ee
Sisuturundus
Fotoklaasiga saab anda värske ilme vanale köögile, ka vastselt renoveeritud ruumile pakub klaas isikupära. Mustri disain: Ni&Na OÜ. | Pildil oleva fotoklaasi kujunduse autor Nikita Mokhirev, Ni&Na OÜ

Fotoklaasi paigaldamine käib lihtsalt ja kiirelt, klaasi mustri või pildi saame valida just endale meelepärase. Nii on fotoklaas suurepäraseks lahenduseks, kui soovime köögile karakterit anda. Tavaliselt paigaldatakse fotoklaas köögi seinakappide ning töötsapinna vahelisele seinale,  samas võib meelepäraselt disainitud klaasiga uue ilme anda igale ruumile.

Isikupära ja trend 

Karastatud klaasist fotoklaas kaunistab ruumi ning annab sellele omapära, kuid on ka praktiline—selle siledat pinda on lihtne puhastada. Ka fotoklaasi paigaldamine on mugav - ehitusprahti ei teki ning aega läheb vaid poolteist tundi. Fotoklaasiga saab hõlpsalt anda värske ilme vanale köögile, ka vastselt renoveeritud ruumile pakub klaas isikupära.

PRinterior  on fotoklaase tootnud juba seitse aastat, klaaside valmistamisel kasutatakse alati kõige kaasaegsemat tehnoloogiat. Iga klient võib fotoklaasi kujundada täpselt oma maitse järgi. Klaasile prinditava foto võib valida PRinteriori pildipangast, aga ka internetist või enda isiklike fotode seast. PRinteriori spetsialistid kontrollivad vaid üle, et valitud pilt oleks piisavalt kvaliteetne kauni tulemuse saavutamiseks.

Kes soovib rahulikumat lahendust, võib tellida ühes toonis fotoklaasi – olgu see siis köögimööbliga sama värvi või hoopis särtsakaks kontrastiks ümbritsevale.  Iga klaasi puhul saab ka valida, kas lõpptulemus jääb läikiv või matt.   

LED tulede võlu

Tõelise vau-efekti saavutamiseks võib seinale paigaldada LED-tuledega fotoklaasi. Tegemist on tavalise fotoklaasiga, mille taha on paigaldatud LED-lambid. Tulemuseks on klaas, mis mõleb ühtlaselt servast servani. Selline lahendus sobib kööki suurepäraselt, kuna valgustab ka töötasapindasid. Kokku on LED fotoklaasi paksus kõigest 22 mm.

 Fotoklaasi valguse saab loomulikult välja lülitada, puldist saab seda ka  tugevamaks või hämaramaks reguleerida. Näiteks toitu valmistades on hea, kui valgust on rohkem, samas õhtul teed nautides soovime hubasemat valgustust.

Kuidas foto klaasile saab?

PRinterior viib kõik tootmistööd läbi enda tootmismasinatega. Tänu sellele on ettevõttel võimalik garanteerida kõrge kvaliteet taskukohase hinnaga. Valitud foto trükitakse UV-printeriga otse klaasi tagaküljele— nii jääb tulemus kirgas ja vastupidav.

Fotoklaasi mõõdud sõltuvad selle tulevasest asukohast, ühe klaasi maksimaalne suurus võib olla 4,8 x 1,5m. Vajalikud mõõtmistööd teeb PRinterior kliendi kodus tasuta, ning seda igal pool üle terve Eesti.

Vaata pilte ja tutvu fotoplaatidega lähemalt SIIN.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid