Galerii: lugejate imelised pojengid

kodus.ee
Kaunid ja imeliselt lõhnavad pojengid on iga aia ehteks. | kodus.ee

Pojengide aeg on käes! Korraldasime kodus.ee Facebookis pojengipiltide konkursi ning suure rõõmuga nentisime, et pojengid on ka meie lugejate imelised lemmikud.

Fotovõistluse auhinnaraamatu "Saagikas ja värvikas aed" võitis Fortuuna tahtel roosa pojengikaunitari konkursile saatnud Marika Raja, palju õnne! Aitäh kõigile osalejatele, kõiki konkursile laekunud pilte näitame selle loo galeriis - ikka selleks, et jagada ideid ja inspiratsiooni!

Pojeng on mitte ainult imekaunis, vaid ka tähendusrikas lill. Aasia, ent ennekõike hiina kultuuriruumis on see jõukuse, au ja ilu sümboliks. Lille nimigi võiks olla tõlgituna "kõige kaunim." Kel pojengid aias, sel peaks jaguma rikkust igas mõttes - mõne tähenduse kohaselt toovad kaunid pojengid ka romantilise armastuse.

Mida pojengide kasvatamisel silmas pidada, seda saab lugeda siit. Nippe püsilillepeenra rajamiseks leiab siit.

Kutsume üles kõiki osalema ka meie suurel suvisel fotovõistlusel "Minu aed". Olgu aed väike või suur, või hoopis rõdu või terrass - saada fotod meile ja võid võita head aiakraami Fiskarsilt ning ajakirja "Minu aed" aastatellimuse. Vaata osalemistingimusi siit!

Sarnased artiklid