Galerii: vaata, mida pakutakse messil Interjöör 2017

kodus.ee
Tallinnas algas mess Interjöör 2017 | Interjöör 2017/ Erlend Štaub

Sisustusmess Interjöör 2017 sai hoo sisse reedel, 21. aprillil. Messil on see aasta põhjust pidutsemiseks - nimelt on Eesti Näituste messikeskuse korraldataval Interjööril mitu juubelit, sisustusmess toimub see aasta juba 20ndat korda ning aiandusmess 25ndat korda. „Seda tähendusrikast aastat tahame tähistada tuues meie külastajateni messi uut hõngu, põnevaid lahendusi ning värskeid emotsioone,“ ütles Interjööri projektijuht Rano Normatova.

Sisustusmessil saab tutvuda laias valikus sisustuse ja kujundusega seotud ideede ning toodetega, lisaks on võimalus osaleda tasuta seminaridel ja loengutel ning soovi korral külastada erinevaid tasuta nõuandlaid.

Toimub ka eelmisel aastal suurt tähelepanu pälvinud Disainilaat, kus saab tutvuda kodumaiste toodete ning disainiga. Kohal on Eesti kõrgtaseme disaini esindajad nagu Monika Järg, Tõnis Vellamaa ning Oot-oot Stuudio. Lisaks oma ala professionaalidele on Disainilaadal näha palju isetegijaid, kelle stendidel saab külastaja tutvuda kodumaise loomega: seebid, ehted, mööbel, tekstiilid jne.

25 aastase kogemuspagasiga Aiandusmess toob külastajateni põneva eestlasest Inno Joonase algatatud floristika õppuri võistluse International Student Florist Cup 2017, kus lisaks Eesti floristidele osalevad veel Soome, Norra, Läti ning Venemaa floristid.
Põnevust lisavad juurde ka muud võistlustööd, seda nii meeskondlikud kui individuaalsed. Lisaks vaatemängudele saab külastaja nautida koduseid õuna,- ja pannkooke. Samuti toimub demonstratiivesinemine Poola meisterfloristi Sygmunt Sieradzani poolt.

Kinnisvaramessil saab sel aastal lisaks kinnisvaraettevõtete messipakkumistele, tutvuda uusarendustega ning küsida  professionaalset nõu tasuta nõuandlatest. Näiteks on kohal  Metro Capital, kes paistavad silma oma tipptasemel tehnoloogia kasutusega, seda nii katuse päikesepaneelide kui ka hoovis paiknevate tenniseväljakute ehituses. „Lisaks kõigele sellele põnevale ei ole kindlasti puudust ka erinevatest messipakkumistest, esitlustest, tootetutvustustest, seminaridest ning loosimistest,“ lisas Rano Normatova.

Mess on avatud:
Laupäeval, 22.04 kell 10.00 – 18.00 
Pühapäeval, 23.04 kell 10.00 – 16.00

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid