Katsetasime mitmekesiste maitsetega trühvleid

Sisuturundus
Pobeda trühvlid
Igal trühvlikommil on omad võlud ning siit leiab midagi igale magusasõbrale | Ühinenud Ajakirjad

Trühvlikomme iseloomustab meie poelettidel uhke kinkepakiks sobilik disain. Samas on see toode ka igapäevasele magusasõbrale või kellelegi, kes naudib üht lõunasele kohvile järgnevat magusat ampsu. Toimetus proovis nelja mitmekesise maitseampluaaga Pobeda trühvlimaiust.

Prooviti Cappucino trühvleid, šokolaaditrühvleid aprikoosi tükkidega, martsipaniga šokolaaditrühvleid ja kreekapähklipastaga trühvleid. Mida neli suu magusaks teinut toodete maitse ja välimuse kohta järeldasid?

Cappucino trühvlid

Esiteks, Cappucino maitselised trühvlid. Need on küllavõtmiseks soliidses pruunikas pakendis trühvlimaiused. Selle avamisel tuleb 12 trühvlikommist parajalt isutav kommilõhn. Üldiselt nõustuti, et tegemist on maitsva suutäiega, millele aitavad kaasa mõnusalt krõmpsuvad tükikesed. Katsetajad tõid ka välja, et selle tummine maitse sobib hästi nimelt musta kohvi kõrvale.

Šokolaaditrühvlid aprikoosi tükkidega.

Need on aprikooside armastajale parajaks maiuseks. Selle sees on magusad krõmpsuvad vahvlitükid ning tõepoolest on tunda aprikoosi maitset. Komm ise on pehme, kuid sugugi mitte liialt magus. Ühe testija sõnul: „kui algul arvasin, et tegemist on kindlasti väga magusa suutäiega, siis tegelikult on maitsed kõik paigas ja on mõnusalt magus“.

Martsipaniga šokolaaditrühvlid

Kahtlemata tekitavad need pilkupüüdvas punases pakendis maiused igas martsipaniarmastajas uudishimu. Leiti, et martsipani maitsenüanss on tõepoolest olemas ning samuti on kommi maitse tasakaalukalt magus. Enamikule proovijatest tuli maitse meeldivalt tuttav ette.

Kreekapähklipastaga trühvlid

Need säravas sinises pakendis kommid leiti olevat heaks suutäieks nimelt brändi/konjaki kõrvale. Erinevalt eelnevatest kommidest jäi nendest keelele märksa magusam mulje. Mõni soovinuks rohkem kreekapähkli maitset, teine kiitis aga selle krõmpsuvust.

 

Seega…

Parimat maitset välja ei toodud, sest tõepoolest on tegemist mitmekesiste maitetega. Iga kommikarp on sobilik ka kinkimiseks ning igal trühvlikommil on omad võlud. Tegemist on elegantsete kommidega, mis võivad olla kohvilaua kõrval magusaks suupisteks (nagu selgus, siis ka baarikapi kõrval). Peab tõdema, et maitsete ampluaa on väga meeldiv ning kui leida endale õige, siis magusasõbral võib olla raske end vaid paari maiusega piirata. Tuleb aga isegi proovida ning enda lemmik valida!

Pobeda trühvlivaliku leiab ka nende rahvusvaheliselt kodulehelt SIIT

 

Veel maitsvat ja magusat!

Pobeda on märkimisväärne Vene magusatootja. Nende maiused leiavad teed üha kaugemale, olles ka mitmetel välismaa lettidel. Mõni aasta tagasi alustati ka magusatootmist Euroopa Liidus Lätis asuvas vabrikus. Nende tootevalikus on peale trühvlite ka suuremaid ja väiksemaid maitsekaid šokolaade. Need maiused sobivad ka erinevatesse retseptidesse, millest on järgnevalt mõned huvitavamad välja toodud.

Siin on mõned lihtsad ja maitsvad retseptid, mida Pobeda maiustest teha:

1.Šokolaadiõunad:

Pobeda šokolaadiõunad

 

2. Vahvlitort:

Pobeda vahvlitort

 

3. Muhvinid:

Pobeda muhvin

 

4. Croissant:

Pobeda croissant

 

5. Magus pitsa:

Pobeda magus pizza

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid