Kiika Ikea elutuba sügisel 2017

kodus.ee
Ikea elutuba sügis 2017 | Ikea/promopilt

Pere ja sõpradega mõnusas kodus, see on Ikea uue kataloogi moto, kus suurimaks muutujaks on elutuba. Muutunud aeg ja digiajastu jõuline kohalolek mõjutab ka kodus.

"Soome elutuba on pikka aega püsinud muutumatuna, ent tänane kodu vajab erinevate vajadustega kohandatavat mööblit, et igapäevaelust kodu pere ja sõpradega rõõmu tunda, "ütles Kirsi Gotthardt, IKEA Soome kommunikatsioonijuht. 

Elutoas tehakse ju veidike kõike: pikutatakse, peetakse koosviibimisi, süüakse, mängitakse, lõõgastutakse hea raamatu seltsis. Ent meelelahutuseks vajalikele digiseadmetele tuleb elutoas samuti koht leida ning neid on tarvis käepäraselt laadida. Ikea elutoakontseptsioon aitab luua erinevatele vajadustele vastavaid nn. saarekesi, multifunktsionaalset mööblit saab mitmeti kasutada. Nagu ikka, paneb Ikea rõhku säästvale arengule ja materjalide taaskasutusele, samuti viib ellu sotsiaalprojekte: näiteks Eftertanke tootesari on valminud Taimaal sealtsetele käsitöölistele suunatud sotsiaalprojekti raames.

Miks mitte aga põhjamaist kargust veidike värvidega turgutada? Värvilised tugitoolid või vaibad-tekstiilid, patjadest rääkimata toovat tuppa kauge troopika hõngu - sume nagu öö, kirev kui eksootilise linnu tiivasirutus. Saa inspiratsiooni galeriist!

 

Sarnased artiklid