Konkursikodude kaunid elutoad

Aita Kivi
Avar elutuba, kus on on rohkelt taimi. | Elutubade fotod Juta Kübarsepp, Priit Grepp, Meeli Tulik, Liis Reiman, Margit Kõrvits ja erakogu

Tänavune konkurss „Aasta kodu 2025” tõi kokku palju kauneid ja isikupäraseid, armastusega loodud kodusid! Mis annab tooni konkursikodude elutubades? 

Järgnevas ülevaates on kajastatud nii finaali valitud elutubasid kui ka neid, mis sinna ei mahtunud, kuid toredaid elutube on konkursikodude hulgas muidugi rohkem, kui siinsetele lehekülgedele ära mahtus.

 

Konkursile esitatud kodude seas oli nii uusarenduste kortereid kui ka hiljuti valminud eramuid, pika ajalooga või lausa muinsuskaitse all olevates majades asuvaid elamisi, taastatud maamaju ja hubaseid kodusid, mis on rajatud algselt küll hoopis muuks otstarbeks ehitatud hoonetesse. Oli mitmeid ise ja oma kätega ehitatud elamisi ning muidugi ka vanemate tüüpmajade kortereid, mis põhjalikult renoveeritud ja nüüdisajastatud.

Edasi lugemiseks

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid