Koogi-, küpsise- ja vahukommitükkidega jäätised. Toimetus testis viite põnevat jäätisesorti. Vaata lisaks videot

kodus.ee
Sisuturundus
! Ben and Jerry’s on jäätisetopsidesse peitnud nii mõnedki põnevad maitsekombinatsioonid. | Foodmood

Kas sina oled oma sünnipäeval küünlaid jäätise pealt puhunud? Sünnipäevatordi maitsega jäätis on täitsa olemas! Ben and Jerry’s on jäätisetopsidesse peitnud nii mõnedki põnevad maitsekombinatsioonid. Toimetus proovis, mis mekiga need on.

Ben & Jerry's taste test

 Chunky Monkey – banaanijäätis, millest leiad ka šokolaadi ning kreekapähkleid

Mõnusalt kohev banaanijäätis. | Foodmood

Oh mis suured šokolaaditükid selle jäätise sees on – väga mõnus! Jäätis on mõnusalt kohev, aga kümme punkti kümnest annan ma sellele jäätisele nende šokolaaditükkide tõttu.

Ausalt öeldes ma ei ole kunagi poest banaanijäätist võtnud, sest see ei tundunud eriti isuäratav. Peale selle jäätise maitsmist tean, et banaanijäätis võib olla ikka tohutult mõnusa maitsega. Banaan ja šokolaaditükid jäätises on väga maitsev kooslus, maiusele lisavad kontrasti krõmpsuvad kreekapähklid.

Šokolaadijäätis šokolaadiküpsistega

Küpsis krõmpsub mõnusalt hamba all, jäätis ise on jällegi siidine. | Foodmood

Mulle väga meeldib, kui jäätises on erineva tekstuuriga komponente. Siin on lisaks jäätisele on tunda ka midagi mõnusalt krõmpsuvat -- küpsis jäätises on hästi põnev idee. Mulle meeldib see, et küpsis krõmpsub mõnusalt hamba all, jäätis ise on jällegi siidine – selline tekstuuriga mängimine on andnud väga nauditava tulemuse. Seda jäätist kavatsen suvel kindlasti nii mõnelgi korral osta.

Väga tummine ja hea jäätis. Mulle meeldib see, et see jäätis ei ole väga magus, kõik maitsed on hästi paigas. Selles jäätises on väga palju kakaod. Tõsiselt õige šokolaadijäätis, selles on massi ning selles on maitset. Lisaks on siin sees suured küpsisetükid. Jäätise järelmaitse on hästi siidine.

Ben and Jerry’s Birthday Cake – miks mitte tordi asemel?

Jäätises on maasikakeerud ja koogitükid -- rikkalik ja põnev maius. | Foodmood

Kui keegi mulle nüüd sünnipäevaks veel torti tahab tuua, siis ütlen talle, et toogu parem Ben and Jerry’s sünnipäevakoogi jäätist. Ülimalt hõrk alternatiiv tordile.

Tundub, et see jäätis võiks olla väga suur hitt just laste seas -- juba pakend on pilkupüüdev. Jäätises on maasikakeerud ja koogitükid – rikkalik ja põnev maius.

Peanut Butter Cup – mõnusalt maapähkline jäätis

Mõnusalt soolane magustoit. | Foodmood

See jäätis on magus. Ja samas soolane ka – mõlemat korraga. Ma valmistan aeg ajalt ka maapähklivõist muffineid, see jäätis sobiks nendega ideaalselt – järgmine kord serveerin niimoodi.

Ben and Jerry’s maapähklijäätis on mõnusalt soolane. Mulle, kes ma just soolast toitu väga armastan, on see kindlasti ideaalne jäätis. Soovitan seda magustoitu kõigile soolasesõpradele.

Tegemist on rammusa hõrgutisega. Aga üks mõnus ja korralik jäätis võibki kaloririkas olla, tegelikult muudab see jäätise hoopis maitsvamaks.

Phish Food – šokolaadijäätis vahukommidega

Hästi kakaone jäätis, lisaks on seal sees veel suured šokolaaditükid. | Foodmood

Kummikommid šokolaadi sees – midagi sellist pole ma vist kunagi varem oma noore elu jooksul näinud! Hästi kakaone jäätis, lisaks on seal sees veel suured šokolaaditükid. Soovitan kõikidele magusasõpradele.

Jäätisetopsikus on lisaks jäätisele ka magusad kalakesed. Mu 6-aastane laps ütles selle peale, et meres võiksid ka nii magusad kalad olla.

Siiani ma olen vahukommi lõkke peal küpsetanud, jäätise sees pole neid varem söönud. Väga põnev on proovida sellise komponendiga jäätist. Kaant avades märkasin ka kohe šokolaadist kalatükikesi – väga kelmikas ja armas. Jäätis ise on kuidagi väga-väga šokolaadine, just nagu söökski šokolaadi. Soovitan neile, kes tahavad maitsta midagi uut ja põnevat ilma, et milleski pettuma peaks. Rikkalik, toekas ja hõrk jäätis.

Kõik need mõnusad jäätised leiad FoodMoodi e-poest! 

Vaata ka videot!

 

 

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid