Koosta ise just sulle meeldiv ja maitsev kommikarp. Käsitöökommidega oled originaalne!

Sisuturundus
Rõõmsad ja originaalsed käsitöökommid sobivad igaks sündmuseks. | Tootja

Chocelite käsitöökommid on tehtud värskest ja looduslikust toorainest. Kvaliteeti on kohe tunda nii maitsest kui väljanägemisest. Nende kommidega saad rõhutada enda või kingi saaja isikupära. Kui sa pead end eriliseks, siis sobivad sinule ka erilised kommid. Hinda ennast!

Kõikide maitstud kommide täidised olid ülihead. Oli selleks siis kohvi, vanilje, kookos või marjad. Täidised on imepehmed, suus sulavad ning mis peamine, need kommid ei ole väga magusad. Kommid on just parasjagu magusad ja kõik maitsed on täpselt tasakaalus.

Chocelite käsitöökommid ja pulgakommid on valmistatud looduslikest toorainetest. Kommides pole kasutatud piimapulbrit, kommisegule lisatakse värsket rõõska koort ja võid.
Chocelite käsitöökomme valmistatakse “vana” Euroopa traditsiooniliste retseptide järgi, milles kasutatakse kvaliteetseid Belgia, Prantsusmaa ja Saksamaa koostisosi.

Käsitöökomm kookosega - krõmpsuv šokolaad on ümber ja täidiseks kookos. Tegemist on hea tumeda šokolaadiga. Kookost on kommis väga palju, mis oli väga hea. Muidugi on kõik kommid üliilusa välimusega, ei raatsigi kohe süüa. Lõhnavad väga hästi. Komm on seest šokolaadine. Maitselt mahe, liiga magus komm ei ole. Maitsed on kõik tasakaalus.

Väga lahedaid pulgakomme saab tellida mis iganes teemal - alates printsessidest ja loomakujukestest lõpetades mereteemaliste või multifilimikangelastega. Tore ja lõbus üllatus laste sünnipäeval. 


Ise oma kommikarbi koostaja

Chocelite e-pood on esimene šokolaadipood, mis pakub võimalust ise koostada oma lemmikkommidest kena komplekt. 

Lisades karpi oma lemmikkommid, saadetakse see postiga soovitud asukohta. Kas pole tore oma armast inimest selliselt üllatada? Ideid jätkub igaks tähtpäevaks ja sündmuseks. Saad kommidele valida nii sõnumit kui sobilikku pilti ning ka oma lemmikvärve.

Eritellimusena teeb firma kommikomplekte nii firmadele kui ka eraisikutele ja seda väga kiiresti. Tellimuse saab kätte suisa ühe päevaga. Kes tahab aga oma silmaga tooteid lähemalt vaadata, siis Rocca-al-Mares on pood - lähed kohale ja 5 minutiga on sulle sobiv kingitus valmis. 

Pärast nende kommide söömist ei tahagi enam seda masstoodangu šokolaadi, sest nende kommide maitse ja väljanägemine on ikka väga eriline. 
Ole originaalne ja hinda kvaliteeti!

Rohkem infot leiad SIIT!

Sarnased artiklid