Kott-toolid kui kõikjale sobilik mitmekesine disainilahendus

Sisuturundus
Kott-tool Sofa MooG
Kott-tool Sofa MooG | Puskupusku

Kott-toolid on mitmekesine sisustuslahendus, mida pakutakse erinevas suuruses, kujus ning värvivalikus. Seda tõestavad spetsiaalsed kott-toolide edasimüüjad, kes pakuvad midagi igale maitsele, olgu see tuppa või õue.

Kott-tool kui disaintoode

Koju, kontorisse või mistahes ruumi mööblit valides on üheks oluliseks osaks kujundus. Kott-toolid suudavad selles osas üllatada. Need tulevad kõikvõimalikus värvivalikus ning kujus. Tegemist pole lihtsalt graanulitega täidetud pallidega, vaid disainitud kuju ja värvidega eripäraste asemetega. On lõbusamaid ja värvikirevaid kott-toole ning teisalt ka ametlikku keskkonda sobivaid elegantseid asemeid. Kott-toolid suudavad pakkuda ilu koos garanteeritud mugavusega.

Kott-tooli mitmekesisus

Elegantsed või värvikirevad kott-toolid võivad olla mitmes suuruses ja kujus. „Kott-tool“ on teinekord pigem „kott-diivan“ või „kott-tugitool“. Samuti tulevad need väga erinevates suurustes, väikesest taburetti meenutavast kott-toolist lamamisdiivanini. Kott-toolide valik on seega piiritu ning need võivad olla hindamatu osa sisekujundusest. Kujunduse teevad seejuures täielikuks istmetele vastavad kohvilauad.

Kott-toolide eelised

Tegemist on kergete ja nii toas kui terrassil kasutatavate asemetega. Kuna kott-toolid on kerged, on neid lihtsam ja mugavam transportida ning nendega tuba kujundada. Kott-toolid on parimad asemed hoovis meeleoluka õhtu nautimiseks. Seejuures on kott-toole võimalik tellida ka enda logo või nimega, olles ideaalne kingitus sõbrale või istumisase firmaüritusteks.

PUSKUPUSKU (facebook, koduleht)

Julgeme väita, et oleme kott-toolide tootmise valdkonnas Eesti turuliider, pakkudes tõeliselt laias valikus kvaliteetseid kott-toole. Oleme Eestis tegutsenud juba üle 2 aasta, saades selle aja jooksul klientidelt palju positiivset tagasisidet. Oma klientide rahulolu tagamiseks üritame pakkuda parimat kvaliteeti, kiiret tarnet ja meeldivad klienditeenindust.

Puskupusku mugavad ning Sinu soovile vastavad asemed on Eestis saadaval erinevates esindustes ja ka e-poodides. Meie Ametlikud edasimüüjad on:

www.puskupusku.ee

www.Hansapost.ee 

www.viimsimööbel.ee

Babyshop OÜ - Tartu

Tentest Trade OÜ – Tallinn

Kott-tool kodus ja piknikul - Sofa Seat
Kott-tool kodus ja piknikul - Sofa Seat | Puskupusku
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid