Kuidas näeb välja päris kodu legodest majas?

kodus.ee
Legoklotsidest ehitatud kodu | Ekaterina Kukureko/Airbnb

Taanis Billundis avas uksed 12 000 ruutmeetri suurune Lego maja, mille kujundamiseks kasutati 25 miljonit legoklotsi. Firma omaniku  Kjeld Kirk Kristianseni sõnul näitab see, kui kõrgele võib loovus lennata pelgalt legoklotse kasutades.

Lego ja Airbnb pakuvad nüüd aga aga unikaalset võimalust: üks pere (kuni 4 inimest) saab 24. novembril legomajas unikaalse ööbimiskogemuse. Selleks puhuks saab majast tõeline kodu: kahe magamistoa ja elutoaga pakub mitte ainult mängulusti tõelisele legofännile, vaid avastamisrõõmu ka disainis. Kõik, kuni kodu ilmestavate pisidetailideni on paika pandud legodest: sinised tugitoolid, voodi kohal kõrgub kuuemeetrine legoklosidest kosk ning magamisase ise on sätitud tõelisesse legobasseini, tekil lebaskleb legoklotsidest lemmikloom.

Selleks, et veeta öö tõelises legoparadiisis, tuleb esmalt konkursile kirjutada, mida ehitaksid, kui sul oleks piiramatu arv legoklotse. Eestlased novembris 2017 toimuvast konkursis paraku osa võtta ei saa, küll aga saavad seda teha paljude teiste riikide kodanikud. Täpsed osalemistingimused (inglise keeles) on kirjas siin.

 

Sarnased artiklid