Külli Reinumägi: "Minu tee on isetegemine"
Kadri Kütt
"Meil kõigil peaks olema hea elada, mitte nii, et kellegi põhimõte peale jääks." | Olga Makina

Näitleja Külli Reinumägi armastab oma tööd, aga kogemused on teda õpetanud, et ainult see õnnelikuks ei tee, ja seda peab ta endale aeg-ajalt ka meelde tuletama. Küllile on tähtis püüda mõelda rohkem teistele kui endale, hoida elu tasakaalus ja teha lihtsaid, samas tarku valikuid.

Külli teekond näitlejana algas Eesti Draamateatris, kus ta end aga ühel hetkel rahulolematult tundis ja edaspidi ise oma rollivalikuid teha soovis. Ta jätkas vabakutselise näitlejana ning temast sai ka loomingulise teatriühenduse Oma Lava üks juhte ja loojaid.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid