Kvaliteetne Itaalia bränd pakub just sulle sobiva elamise

Sisuturundus
Elutuba sarjast Living mood tippmoes flamingokarva toonides
Elutuba sarjast Living mood tippmoes flamingokarva toonides | Scavolini

Harmoonilise kodu loomine pole saladus, vaid oskus. See oskus tuleb aga aastakümnete pikkuse kogemusega.

Scavolini on pika kogemusega Itaalia mööblibränd. Nende köögid on kujundanud paljusid silmapaistvaid kodusid juba 50 aastat, otsides alati innovatsiooni, peegeldades erinevaid elustiile ja uusi tehnoloogiaid. Tooted pärinevad väga nimekatelt disaineritelt, nagu Nendo või siis Vittore Niolu ja Idelfonso Colombo, kes on vaid üksikud näited.

Tänaseks päevaks on Scavolinist saanud tunnustatud bränd, mis jääb silma ka oma loodussõbralikkusega. Nimelt vastab Scavolini kõigile loodust säästvatele nõuetele ning on taastuvenergia kasutamisel eeskujuks. Tootmisel kasutatavast energiast 90% tuleb päikesepaneelide kaudu. Samuti panustatakse metsade kaitsesse, võimalusel taaskasutatakse vett, ning 90% tootmisel tekkinud prügist läheb taaskasutusse.

Scavolini tuntus seisneb aga eelkõige esmaklassilises sisustuskvaliteedis ja disainis. Tootevalikusse lisandub igal aastal uusi mudeleid, mis on kõik läbimõeldud ja aegumatu iseloomuga. Lai materjalide ja värvivalik võimaldab tooteid seada värvi, suuruse ja paigutuse osas isikupäraseks ja just enda ruumidele vastavaks.

KÖÖGID

Igast Scavolini köögist õhkab Itaalia kvaliteedi ja roogade järele. Seejuures eristuvad köögiseeriaid hinnaklassilt järgnevalt:

  • Disainköögid – pakuvad luksust, glamuuri ja tippkvaliteeti armastavale inimesele parimat
  • Basic sari – suurepärase kvaliteedi, mitmekülgse disaini ning laia materjali valikuga köögid
  • Easy mudelid - tagasihoidlikuma materjali ja mooduli valikuga, kuid hea hinna ja kvaliteedi suhtega praktiline mööblisari. See sobib nii arendusprojektidele kui ka sinu esimeseks soetatud köögiks.
Näide Mia seeria köögist
Näide Mia seeria köögist | Scavolini

Uusimad seeriad on pilku haaravad Mia ja Diesel Open Workshop. MIA on loodud koos professionaalse tippkoka Carlo Craccoga ning kööki iseloomustab suur armastus Itaalia kokakunsti vastu. Tegemist on dünaamilise köögiga, mille modulaarsus laiendab selle niigi mitmekesiseid kasutusvõimalusi. See vastab professionaali nõuetele. Lisaks kvaliteetsele töötasapinnale on seejuures köögis toidukuivati, eelküpsetusahi ja vaakumpakendusmasin koos tipptasemel õhupuhastajaga.

 

Näide Diesel Open Workshop kujundusest
Näide Diesel Open Workshop kujundusest | Scavolini

Diesel open workshop – seda kirjeldab soe, kuid tugevalt industriaalne õhkkond, mille keskmeks on metall ja klaas. Modulaarsed metallstruktuurid võimaldavad kokku panna tõeliselt metropoli hingega köögi.

 

Näide QI köögist
Näide QI köögist | Scavolini

QI disain toob kööki lihtsuse ja selguse. See tähendab jaapani keeles kaussi või anumat ning ka puitu - tähendused, mis on kõik Qi kujunduses ühendatud.

 

Näide Favilla köögist
Näide Favilla köögist | Scavolini

Favilla suudab olla nii maitsekas kui ka aegumatu. Seda minimaalsete valge, halli, musta ja tamme värvide kooslusega.

 

VANNITUBA

Scavolini pakub vannitubade terviklahendusi alates mööblist kuni sanitaartehnika ja aksessuaarideni. Qi suudab sama lihtsuse, mis köögis, tuua ka vannituppa. Diesel pakub aga industriaalset minimalismi, mille tähelepanu keskmeks on peegel. Magnifica on nende kõrval klassikalisim. See on tugevate klassitsismi elementidega, mida saad väljendada erinevates musta, valge ja kuldse toonide kombinatsioonides.

Näide musta värvi Magnifica sisustusest
Näide musta värvi Magnifica sisustusest | Scavolini

ELUTUBA ja ELEMENDID

Sama materjali ja värvivalikuga on köök võimalik siduda avatud elutoaga ühtseks. Lisaks on tootevalikust võimalik leida erinevaid üksikuid sisustuselemente nagu lauad-toolid ja vaibad.

Living mood sarjast elutuba
Living mood sarjast elutuba | Scavolini

 

Et leida enda elamisele sobivates mõõtudes ning kujundusega lahendus, külasta Scavolini Tallinna esindust või kontakteeru ja küsi lähemalt (kontakt).

Koduleht

Facebook

Instagram

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid