Maitsetaimed potti kasvama! Milliseid tingimusi ja millist potti taimed eelistavad?
kodus.ee
Potiks kasutatav anum ei tohi olla liiga väike, muidu võivad taimed esimese kuuma päevaga kiiresti kuivada. | Shutterstock

Maitsetaimi on lihtne kasvatada: ei ole vaja suurt ja uhket aeda, sest need taimed kasvavad rõdul või terrassil pottideski. Kuna ürte kasutatakse peamiselt peenravärskena, on mõttekas rajada maitsetaimeaiake suveköögi või söögiala lähedusse.

 

Maitsetaimed annavad üllatavalt palju saaki, igapäevaseks tarvitamiseks piisab juba mõnest potist. Kel tahtmist ürtidega põhjalikumalt tegelda, võib neid säilitada ka külmutatult-kuivatatult.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid