Matt. Ilus. Tugevam. Uus glasuur TitanGlaze

Sisuturundus
Uus matt välimus muudab sanitaarkeraamika nii moodsaks kui ka äärmiselt vastupidavaks. | Villeroy & Boch

Matt ei ole moes mitte üksnes autode, mööbli ja köögisisustuse juures, vaid ka vannitoas. Villeroy & Bochi TitanGlaze uus matt välimus muudab sanitaarkeraamika nii moodsaks kui ka äärmiselt vastupidavaks. Selle esimene värvitoon – kivivalge – laseb säravvalgel keraamikal mõjuda sametiselt matina.

Villeroy & Boch kasutas TitanGlaze'i väljatöötamisel ära oma 270-aastast keraamikatootmiskogemust. Keraamiliste materjalide pideva arendamise ja parandamise käigus sündis uus, eriliselt kauakestev glasuur. Lisaks on TitanGlaze'iga kaetud sanitaarkeraamika eriti kriimustus- ja löögikindel. Glasuuri põhikomponent on puhas kristalliline alumiiniumoksiid, mis annab tulemuseks äärmiselt vastupidava ja kaunilt mati pinna. Uus kivivalge TitanGlaze on omakorda kooskõlas suundumusega mattide pindade poole. Sellised pinnad tunduvad puudutades sametised ja tekitavad vannitoakeraamikale pehmelt kumavad piirjooned.

Villeroy & Boch matt glasuur TitanGlaze on saadaval järgmistes kollektsioonides: Artis, Memento 2.0, Finion, Antheus ja Venticello. Kivivalge sanitaarkeraamika sobib täiuslikult samas toonis dušialuste ja vannide juurde.

Rohkem infot SIIT.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid