Meid ümbritseval on heaolule oluline mõju
Sisuturundus
Snug.ee e-poes on esindatud mitmed tuntud Skandinaavia sisustusbrändid. | Tootja

Kodu on isiklik koht ja see peaks olema täidetud esemetega, mis pakuvad rõõmu ja peegeldavad elanike isikupära.

Nii nagu muutuvad meie elud, vajavad muutust ka meie kodud ja rõõmu pakkuvateks muutusteks ei ole üldse palju vaja. Vahel piisab vaid sisustuse ümberpaigutamisest või mõne sisustuselemendi väljavahetamisest, et anda oma kodule täiesti uus ilme.

Meie kliimas, kus pimedat ja külma aega on rohkem, kui soovime, veedame suure osa ajast just kodus ja seepärast on heaolutunde loomiseks eriti oluline sisustada oma kodu nii, et seal oleks kosutavat valgust ja hubasust. Õdusa kodu loomise kunsti valdavad eriti hästi just skandinaavlased – nende loodud interjöörid on helged ja funktsionaalsed. Samuti peegeldavad  skandinaavlaste loodud mööbel, valgustid ja sisustusaksessuaarid põhjamaisele elustiilile kohast lihtsust ja head disaini.
Armastusest sisekujunduse ja Skandinaavia disaini vastu on sündinud ka snug.ee sisustuspood. Meie kodud võivad oma kujunduselt väga erinevad olla, kuid üks, mis igal head tunnet tekitaval kodul peaks olema, on hubasus.

Sealt ka e-poe nimi snug, mis inglise keeles tähendab sõna, millega iseloomustada hubast ja õdusat kodu. Usume, et hea disain teeb õnnelikuks ja ajatu interjööri loomiseks on sisustustrendidest olulisem valida oma koju esemed, mis pakuvad tõelist rõõmu.

Snug.ee e-poes on esindatud mitmed tuntud Skandinaavia sisustusbrändid, mille valikust leiab kvaliteetset ja isikupärast mööblit, valgusteid, vaipasid ja aksessuaare, et luua hea tundega hubane kodu.

Fotodel olevad tooted leiad siit.

1. Klaasist Laevalgusti, Hübsch, 235 € .
2. Amber Vaas, Hübsch, 22 €.
3. Dia Tumba, Bloomingville, 185 €.
4. Freja Marmorist Lauad 2tk, Cozy Living, 379 €.
5. Willa Laevalgusti, Sessak, 285 €. 
6. Bamboo Korvid 2tk, Hübsch, 85 €. 
7. Terrazzo Lauapeegel, Hübsch, 35 €.  
8. Marmorist Laud, Hübsch, 295 €.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid