Millal on parim aeg süüa, sportida ja tööd teha?

kodus.ee
Hommikusöögiks parim aeg on varahommikul kella 7.15 - 7.30 vahel. | Shutterstock

Kuidas võiks välja näha täiuslik päev?

Ärgata võiks kell 6.45 ja kes juba kell 7 jooksuringile läheb ja alla võtta tahab, on õigel teel: just siis pidavat keha kõige paremini rasva põletama. 7.15-7.30 on hommikusöögiks hea aeg, pärast seda võiks mõelda seksile: hommikuti on seksihormoonid laes! 

Parim aeg töötegemiseks on 9.30- 10 vahel: siis oleme vaimselt kõige produktiivsemad. Kell 10.45 tasuks teha väike puhkepaus ning kell 12.15 lõunale minna: lõunasöögi ja hommikueine vahele võiks jääda 4 tundi. Suuremad söögikorrad peaks saama ampsatud enne kella 15, õhtueine võiks olla pigem lahjem ja kergem. Pärastlõunal tuleb tublisti pingutada, et töö ikka tehtud saaks, kuna asjad ei kipu just edenema.

Kes plaanis jõusaali minna, võiks teha seda kella 17 paiku ehk siis kohe pärast tööpäeva lõppu. Õhtusöögiks sobivaim aeg on kell 18, ent nagu öeldud, peaks õhtusöök kindlasti sisaldama vähem kaloreid kui lõuna. Kes plaanis õhtusöögi juurde ka klaasi veini võtta, võiks seda teha samuti kella 18 paiku. Kell 22.10 võiks aga juba põhku pugeda, et hommikut taas värske ja puhanuna alustada!

Allikas: RTL

Sarnased artiklid