„Minu rikas Eestimaa“ – magus kummardus Eestile

Sisuturundus
Kommikarp "Minu rikas Eestimaa" on tähtpäeval uhke kingitus. | Shokobox OÜ

Kuidas leida meeliliigutavad ja südamlikud kingitused? Ikka parimate maiustuste seast! Mis saab aga veel südamlikum olla, kui karbitäis magusat Eestimaad. 

Shokobox OÜ on EV100 raames on kokku pannud maitsva tootesarja “Minu rikas Eestimaa”.

Kauni disainiga kommikarbis on 24 ülimaitsvat tumeda ja piimašokolaadi tahvlit Eesti maakondade sümboolika  ja Lydia Koidula luuletusega “Mu isamaa on minu arm”. Sellise kingitusega on küll uhke tunne Eesti Vabariigi sünnipäeval sõpradele külla minna. Sellel kingitusel on jutustada oma lugu.


Toode kuulub Eesti Vabariik 100 tootesarja (EV100), mille käibest toetatakse 10% ulatuses juubeliaasta sündmuste toimumist. Toode (120 g) on saadaval nii eesti kui ka inglise keeles.


Igaks tähtapäevaks oma meeldejääv kingitus
 

Veebruaris on tulemas teisigi toredaid tähtpäevi, nagu näitaks sõbrapäev. Sõbrapäeval on meil kombeks lähedasi inimesi meeles pidada, kuigi algselt on päev pühendatud armastusele ja kallimale, kellele tehakse kingitusi. 
Üks parimaid kingitusi on sõbrapäevaks spetsiaalselt kaunistatud maiustused. Veebilehelt shokobox.ee leiab näiteks eripärase kommikarbi „Magusad soovid“.  

Emotsioon on see, mis kauaks meelde jääb. Kingituse üleandmine võib olla sündmus omaette. Sealjuures mängib olulist rolli pakend. Saaja esimene emotsioon tekib pakendiga seonduvalt ja põnevus ning avamisprotsess kestab täpselt niikaua, kuni saladus avaldub. Andke kingisaajale võimalus põnevust kauem kogeda. Shokoboxi valikus on mitmeid selliseid tooteid.

Tore, kui kingitus pakub üllatusmomenti. Kingitused ei pea alati olema kallid või tõsised. Need võivad olla lõbusad ja üllatavad. Lõbusate Shokoboxi kingitustega, mis ei pruugi isegi konkreetset tähtpäeva tähistada, loovad saajas erilise tunde, mis kestab kauem kui oodatud.

Shokoboxide sees on valdavalt piimašokolaad (kakaosisaldus 32%), valitud tooted sisaldavad ka tumedat šokolaadi (kakaosisaldus 60-72%).

Nauditavad ja eristuvad magusad kingiideed kallitele, lähedastele ja äripartneritele leiad Shokoboxist! 

Lähemalt saad shokobox.ee toodete ja ideedega tutvuda siin.

 

Shokobox OÜ
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid