Mis iseloomustab kvaliteetset ja naturaalset mahla?

Sisuturundus

Kvaliteetset mahla pole lihtne leida. Fruits In Bottle on aga väga hea näide. See on vitamiinirohke ja värske maitsega. Miks meile Fruits in Bottle meeldib?

Paljud mahlad on siirupipõhised ning rohkete lisanditega. Neist puuduvad vitamiinid ja värske maitse. Mille järgi eristada sellist mahla kvaliteetsest?

Eristuse tegemine pole lihtne. Parim on leida usaldusväärne bränd, mis pakub alati värsket ja kvaliteetset mahla. Mis iseloomustab sellist brändi?

  • Puudub üleliigne lisatud suhkur – maitse tuleb viljast enesest
  • Vähem lisandeid, nagu maitsetugevdajad jne – sest tooraine on maitsekas
  • Tooraine hea kvaliteet – seda näitab muuseas aastaajast olenev maitse ning teadmine, kust tooraine tuleb
  • Hind näitab kvaliteeti – odavam pole üldjuhul parem

Seega tuleb kvaliteetse mahla puhul hea maitse viljast enesest, mitte vaid lisanditest. Kuid ei võida mitte ainult maitse, vaid ka tervis! Selline mahl on märksa tervislikum, sest vitamiinid ja toiteained on säilinud.

 

Fruits in Bottle?

Katsetasime Fruits In Bottle mahlasid, mille eripära tuleb esile laia ning unikaalse maitsete valikuga. Seejuures sõltub maitse aastast ning aastaajast, mis näitab mahla kvaliteetsust. See kõik peitub esinduslikus klaaspudelis, mis säilitab värskust ja maitsekust.

Miks on Fruits in bottle hea – see on nimelt kvaliteetne, tervislik ja naturaalne mahl.

Tegemist on Lõuna-Prantsusmaa päikese all käsitöönduslikult toodetud mahlu pakkuva ettevõttega. Neil on lai ning kvaliteetne valik puu- ja aedviljamahlu ning nektareid. Maitseid on rohkelt ning igal aastal tutvustatakse uusi eksklusiivseid maitseelamusi.

Fruits In Bottle on ekslusiivne gastronoomilise elamuse jaoks disainitud toode. Need kvaliteetsed mahlad sobivad ka parematesse restoranidesse, hotellidesse ning gurmeekaupade sekka.

Tegemist on ideaalse joogiga saamaks rohkem vitamiine ka külmal ajal, sest kvaliteetne tootmisprotsess säilitab mahlas kasulikud ained. Mõnevõrra paksem konsistents näitab, et tegemist pole vaid mahlamaitselise veega, vaid tõelise mahlaga.

Kuidas Fruits In Bottle mahlad maitsevad?

Viigimari – Väga intensiivse maitsega mahl, mis on eestlasele uus ja tasub proovimist. Kui peaks mingi tuttava mahlaga kõrvutama, siis ilmselt ploomimahlaga.

Jõhvikamahl - „Nagu värskelt pressitud jõhvikatest mahl“, mis on tummine ja hapu. Tundub, nagu oleks just peotäie värskeid marju suhu pistnud.

Vaarikas – Väga meeldiva lõhnaga ning 100% suvine jook. Maitsel on pigem hapukam ning, nagu ka teistel Fruits In Bottles mahladel, meeldivalt täidlane.

Kollane tomat – Mõnusa tomati maitsega, soolakas ja tummine. See on ehtsa tomatipüreega ning mõnusa viljalihaga. Ilmselt soolase roa kõrvale väga hea suutäis.

Must tomat – Väga erilise lõhnaga tomatimahl. Maitse on ka teistmoodi, kui kollasel. Soolase prae juurde jällegi väga mõnus mahl. Võrreldes kollase tomati mahlaga mõnevõrra tugevama, kuid hea järelmaitsega.

Kurgi-õuna-sudachi – Tõeliselt värskendav jook. Väga hea mahl just suviseks ajaks. Tunda on selgelt haput tsitruselist sudachit (seda on mahlas suisa 5%). Tunda on ka värskendavat kurki. Kokkuvõttes täiesti isikupärane ja omamoodi jook, mida pole varem kohanud. 

Õuna-vaarika-fenkoli - Fenkoli (ehk apteegitilli) lõhna on kohe tunda (seda on mahlas 11%). Mahl ise on hapu ja värskendav. Vaarikas ja õun sobivad omavahel väga hästi. Tundub uskumatu, et fenkol sobib nii hästi mahla komponendiks.

Musta sõstra nektar – Musta sõstra lõhn on nii tugev, nagu oleks nina põõsasse pistnud. Maitse - nagu sööks sõstraid (kolmandik mahlast on must sõstar!). Tegemist on tõelise vitamiinipommiga talviseks ajaks!

Õuna-Yuzu mahl – Päris hapuka, unikaalse, tsitruselise yuzu maitsega. Kui kork lahti keerata, tungib ninna värske yuzu lõhn. Tasub proovida!

Granadilli mahl – Tugeva ja hapuka maitsega mahl, milles on äratuntav granadill.

Litši viljalihaga mahl – Väga mõnusa ja magusalt unikaalse maitsega mahl. Mahla teeb huvitavaks see, et sees on litši viljaliha. Lõhna poolest meenutab väheke kollast tomatimahla.

Mustikamahl – Tõsiselt tummine mustikamahl, nagu oleks värsked mustikad sõelast läbi pressitud. Sellest saab valmistada ka ideaalse sooja jõulujoogi!

Fruits In Bottle mahlad on kõigile, kellele loeb mahla kvaliteet ja tervislikkus. Ehk on tegemist meeldivalt üllatava mahlaga, mida kingipakkigi lisada?

www.fruitsinbottle.com

www.instagram.com/fruitsinbottle/

 

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid