Nanotehnoloogiaga jäävad jalatsid ja riided kuivaks

Sisuturundus

Meie sügistele vihmadele ja talvisele lörtsile ei pea vastu ka parimad jalanõud ja rõivad. Nanotehnoloogia põhine pihusti võib aga olla see puuduolev abivahend. Toimetus katsestas, kas GoGoNano pihusti jätab esemed kuivaks ja puhtaks?

Nanotehnoloogia põhine tekstiili ja naha kaitsevahend kõlab nagu meie kliimaoludes asendamatu abivahend. Pool aastat vihma, lörtsi ja pori jätab igal aastal oma jälje meie saabastele ja jopedele. GoGoNano lubab aga väga tugevat niiskus- ja mustuskaitset. Toimetus proovis seda nanotehnoloogia põhist pihustit ka enda esemetel.

Kuidas GoGoNano Stay Dry toimis?

Esimene kasutaja:

Kogusime kokku pere kõik tundlikumad rõivaesemed ja jalatsid ning lasime need kaitsevahendiga üle. Kuna terve nädal on pealinnas olnud vihmane, siis toote toimimist oli hea hinnata. Katsetasime toodet esmalt riideesemetel ja jalatsitel. Ja täiesti tõsi, et järgneval õhtul ei leidnud saabastelt plekke ega vihmakahjustusi. See suutis kaitsta nii talvesaapad kui ka seemisnahast sügissaapad. Seejuures töödeldud materjali kaitse pidavat kestma 6 kuud kuni 2 aastat, mis on suurepärane! Loodetavasti kestavad jalatsid seeläbi märksa kauem.

Katsetasime seda perega ka jopedel. Kõik kolm valget jopet said üle lastud, et kaitsta nii märgumise kui ka mustumise eest. Seejärel kasutasin pihustit ka käekotil, mis saab muidu sügisvihmades räsida.

Katsetasin seda ka mööbliesemetel! Kui välitingimustes kasutatud tooted said oma profülaktika kätte, siis asusin ringi vaatama toas. Kuna meil elavad peres üks koer ja kaks kassi, siis mööbel tõepoolest kisendas kaitse järele. Pihustasime üle heledama kattega toolid ja paar nahktumbat. Seejuures! Lisaks niiskuse ja määrdumise vastasele kaitsele lisab see toode ka UV-kaitse, et materjalid ei pleegiks. „Kui seda veel kevadeks alles on, siis käin üle veelgi mööbliesemeid ning tennised ja matkajalanõud“.

Teine katsetaja:

Üliäge toode, mida ma viimati katsetanud olen. Esmalt olin muidugi skeptiline, sest toode peaks sobima kasutamiseks pea kõikjal. Esmalt proovisin seda lapse jalanõudel. Lasin tal hommikul säärikute asemel nende "kaitstud saabastega" kooli minna. Tõesti polnud säärikuid vajagi - täiesti toimis! Koolist koju tulles lasin lapsel spetsiaalselt saabastega porilombist läbi jalutada ja nii mitmel korral. Sellepeale laps ütles, et ma olen äge emme, et lasen saabastega lompi minna! Aga mul oli vaja ju tõestust, et toimib. Ja tõesti toimibki! Tuppa tulles olid saapad seest ja ka pealt kuivad, mõned veepiisad veel jooksid külgedelt minema. Aga mis kõige tähtsam, minu lapse saapad ja jalad jäid kuivaks!

Seejärel kasutasin pihustit juba oma seemisnahksetel saabastel, mis sügiseti niiskuvad. Samuti ka lapse õueriietel! Kui muidu olen ostnud kallihinnalise vedela spetsiaalse vahendi spordiriiete pesemiseks spordipoodidest, et riided vett hülgaksid, siis täna ma saan öelda seda, et need ei toimi nii, nagu ma olen tahtnud. Toimib ainult GoGoNano. Nüüd saan rahul olla, et lapse õuepüksid ei lähe märjaks ega ka niiskeks ja jope jääb kuivaks, kui väljas vihma sajab.

Meeldib veel see, et kui GoGoNanot pinnale pihustada, siis toode ei haise, mingi spetsiifiline lõhn on aga see on ka hetkeks.

Miks on GoGoNano Stay Dry nii tõhus?

See moodustab tekstiilile ja nahale nähtamatu kaitsekihi (fluorpolümeeriga modifitseeritud ja nanotehnoloogial põhinev), mis ulatub iga üksiku kiuni. See takistab vedelike, nagu punane vein, imbumist kiududesse ja ohjeldab tõrksate plekkide teket. Selle kaitsekihi paksus võib olla kuni 1/1000 mm ning see on nii vett kui ka õli hülgav. Vahendiga töödeldud tootele sattunud vedelikud ei kahjusta toodet ning need saab hõlpsasti eemaldada niiske lapiga.

Tuleb ka välja tuua, et GoGoNano ei lõhna. Teatav spetsiifiline lõhn hetkeks on, kuid see kaob!

Shoe Protector GoGoNano™ Waterproof Spray Makes Wonders on Textile & Leather

Kaitsevahendi kasutamine:

Peale hästiventileeritud ruumis eseme pihustamist, tuleb oodata 20-30 minutit esmase kuivamise jaoks, kuid täieliku kuivamise ja parima tulemuse jaoks tasub oodata umbes 24 tundi suhtelisel õhuniiskusel max 70%. Arvetades, et toode mõjub kuid, ei ole 24 tundi selle kõrval midagi. Kuivamise ajal tasub vältida eseme kokkupuutumist niiskuse ning pritsmetega. Ühtlane kattekiht ei mõjuta tekstiili ega naha välimust. Mõne alusmaterjali värvitoon võib muutuda veidi tumedamaks. See sõltub kattekihi kogusest ja paksusest.

Pärast aluspinna määrdumist vee- või õlipõhise tootega tuleb plekk eemaldada imava paberiga. Ärge pühkige plekki. Õliplekid võivad moodustada tumedama osa või laigu. Seda saab eemaldada või olulisel määral vähendada puhastusvahendiga.

Miks valida GoGoNano?

  • Lihtne kasutada
  • Uusim nanotehnoloogia
  • Sobib paljudele asjadele
  • Keskkonnasõbralik
  • Kestab kaua

GoGoNano koduleht

Facebook

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid