Nüüd ei saa enam eksida: Swedoor Door Designer mobiilirakendusega leiad kõige sobivama ukse
Sisuturundus
Valitava ukse sobivusest saab palju parema ülevaate. | Tootja/Swedoor

Uks ei ole lihtsalt avatäide seinas. Uks võib sulanduda sisekujundusse või domineerida eraldiseisva sisekujunduselemendina – igal juhul on uks oluline osa igast kodust! Ukse valikul tuleb alati tähelepanu pöörata keskkonnale, millesse uks paigaldatakse. Kuidas aga valida koju sobiv uks, et sellega hiljem ka rahul oleksid?

Uue ukse valimine on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Leia lai ja põnev valik uksi vaid kolme sammuga. Tee lihtsalt nutiseadmega ukseavast foto ja leia meie valikust maailma parim uks.

Sageli ongi enne paigaldamist keeruline ette kujutada, milline näeb uus uks kodus välja. Kuidas sobitub välisuks maja välisilmega ja kuidas võiks välisuks sobida esiku interjööriga? Swedoori mobiilirakenduse abil on lihtne näha, kuidas erinevad uksemudelid sobituvad tegelikku keskkonda.

Kuidas toimida?

Esiteks vali rakendusest sise- või välisuks, üksik- või paarisuks, klassikaline või modernne disain.

Seejärel pildista kodus ukseava.

Säti paika ukseraami nurgad.

Seejärel sobita sinna Swedoor ADVANCE-LINE uksi. Rakenduses saad proovida ka põhivärvi- ja spoonivariante. Näiteks ADVANCE-LINE ustega on võimalik tellida oma NCS S värv. Klaasinguga ustele saab valida klaasivariante.

Pärast sobiva ukse leidmist vajuta nuppu „SALVESTA UKS”, et salvestada pilt nutitelefoni pildigaleriisse. Pilt salvestatakse koos ukse mudeli ja valitud värvi või spooni infoga.

Näita tehtud pilti edasimüüjale. Lähima edasimüüja leiad samuti Swedoori rakendusest või kodulehelt.

Vaata lisa siit.

 

Sarnased artiklid