Õige meikimispeegel tagab perfektse ja kauni jumestuse ning välistab üllatused

Sisuturundus
Valgustusega meikimispeeglid. | Tootja

Peeglil ja meikimispeeglil on suur vahe. Sageli mõeldakse, et saab ka lihtsalt ükskõik millise peegli ees meigi tehtud, kuid hiljem võib tulemus üsna kummaline välja näha ning õhtu või muu pidulik üritus on täiesti rikutud. Aga iga naine tahab ju täislikult kaunis olla.

Milles siis peegli ja meigipeegli vahe seisneb? Tavalise ja meikimispeegli vahe on selles, et ühel peeglil on meikimist abistavad lambid spetsiaalse valgusega. Meikimispeeglit peaks kasutama just sellepärast, et jumestus tuleks ühtlasem välja ja värvid paistaksid õigete toonidega.
Kui kasutada tavalist peeglit või lampe, siis ikkagi üldjuhul mingist küljest jääb valgust väheseks.

Meikimispeegli valmistamisel mingi erilist kosmosetehnoloogiat polegi. Kena ja õige peegel on alati interjööri kaunistamiseks ja muidugi aitab perfektsele jumestusele kaasa. Vaadake staare või näitlejaid, kelle grimm näeb prožektorite valguses alati hea välja. Näiteks fotograafi juures võib välk muuta värve ja varjundeid. Meigipeegeli ees tehtud jumestus välistab sellised ootamatud üllatused.

Meikimispeegli võib kodus paigutada kuhu iganes see sobib. Kõik sõltub ruumi paigutusest ja sisustusest.

Meikimispeegel.ee pakutavatel toodetel on valguseks kasutatud LED-lampe, mida võib sobitada nii, kuidas fantaasia lubab. Aga peeglitele võib panna ka retrolambid või tavalised mattlambid. Firma kasutab just tavalisi lampe, et ei oleks eraldi trahvosid, mis kipuvad katki minema. Kasutatakse valgust 3-5 W ehk 4000-5000 K, mis on siis nn valge valgus.

Meikimispeegel.ee puhul on tähelepanuväärne see, et peegliraamid valmistatakse ainult puidust, ei mingit saepuru või laminaati.

Igale tellijale valmistatakse tema meigipeegel vastavalt sobivate mõõtudega ja seda mm täpsusega. Suuruse osas on  praegu küll piirangud .-  1600 mm saab olla ühe pikema külje pikkus. Asi on veel selles, et kui lambid jäävad külgedelt kaugemale kui 1200 mm, siis hakkab valgus hääbuma.

Meikimispeeglid on klassikalise disainiga ning need sobivad nii salongidesse kui ka koju.
Rohkem infot leiad siit.

 

 

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid